• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł

Folia stretch 1,5x20 szt biała

Folia stretch 1,5x20 szt biała
Folia stretch 1,5x20 szt biała

FOLIA STRETCH DO PAKOWANIA RĘCZNEGO 1,50 KG BIAŁA - KOMPLET 20 SZT

Parametry:

Waga rolki: 1,5 (20 X 1,5KG = 30KG):

Szerokość: 50 cm

Grubość: 23 mic

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

232,72 zł

Cena netto: 189,20 zł

szt.

Folia stretch 3,0x10 szt biała

Folia stretch 3,0x10 szt biała
Folia stretch 3,0x10 szt biała

Folia stretch BIAŁA 3,0 kg x 10 szt

Parametry:

Waga rolki: 3,0 kg (10 X 3,0KG = 30KG)

Szerokość: 50 cm

Grubość: 23 m

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

248,34 zł

Cena netto: 201,90 zł

szt.

Folia stretch jest bardzo popularnym materiałem używanym do zabezpieczenia towarów na czas ich transportu. Mogą to być zarówno pojedyncze paczki, jak i te zbiorcze, a także przedmioty o nieregularnym kształcie. Bardzo szeroko stosowana jest również do stabilizowania ładunków całopaletowych.

Biała folia stretch – dodatkowe zabezpieczenie

Podobnie jak inne rodzaje folii, tak i biała folia stretch, wykonywana jest polietylenu. To materiał o dużej sprężystości, który z łatwością można naciągać dzięki temu, że ma odpowiednią wytrzymałość. Jego istotną właściwością jest również tak zwana czepliwość. Folia stretch doskonale przylega do najróżniejszych powierzchni, również do swoich kolejno nałożonych warstw. W białej wersji kolorystycznej zapewnia lepsze krycie, niż jej transparentna wersja, która może stanowić dodatkową ochronę dla przesyłek przez rozpoznaniem ich zawartości.

Folia stretch biała dostępna jest w łatwych w użyciu rolkach o różnej długości nawoju materiału, która wyrażana jest w kilogramach.

Folia stretch to niezwykle popularny materiał do pakowania. Folię tę można obecnie znaleźć praktycznie wszędzie. Posługują się nią zarówno firmy kurierskie, przedsiębiorstwa posiadające ogromne magazyny, sklepy stacjonarne i internetowe, a także zwykli, prywatni użytkownicy. Jednym z wariantów folii stretch jest folia biała. Kiedy i do czego należy jej używać?

Biała folia stretch. Folia do owijania palet i nie tylko.

Podstawowym zastosowaniem białej folii stretch jest przygotowywanie i zabezpieczanie pakunków. Najczęściej przy jej pomocy zabezpiecza się towar ułożony na palecie, ale nie tylko. Ogromna uniwersalność białej folii stretch sprawia, iż jest ona szeroko stosowana w magazynach firm spedycyjnych, kurierskich czy przedsiębiorstw zajmujących się obrotem artykułami w ilości hurtowej. W naszym sklepie z białą folią stretch znajdziesz ten materiał w różnych wymiarach, dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto postawić na folię stretch koloru białego?

To, co różni białą folię stretch od jej standardowej, przeźroczystej wersji, to dodatkowa możliwość ochrony zabezpieczanego towaru. Ochronę tę zapewnia brak transparentności materiału tworzącego opakowanie, przez co osoby niepowołane nie są w stanie stwierdzić, co znajduje się pod warstwą folii. W ten sposób zabezpiecza się palety zawierające materiały, które mogłyby wzbudzić nadmierne zainteresowanie, a które często trafiają w miejsca, w których dostęp do niech nie jest ściśle ograniczony, czyli na przykład na place budów, place magazynowe i tym podobne.

#rodzaje folii stretch

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium