• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

Folia stretch 1,5x20 szt przezroczysta

Folia stretch 1,5x20 szt przezroczysta
Folia stretch 1,5x20 szt przezroczysta

FOLIA STRETCH DO PAKOWANIA RĘCZNEGO 1,50 KG PRZEZROCZYSTA - KOMPLET 20 SZT

Parametry:

Waga rolki: 1,5 (20 X 1,5KG = 30KG):

Szerokość: 50 cm

Grubość: 23 mic

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

205,90 zł

Cena netto: 167,40 zł

szt.

Przezroczysta folia stretch

Transparentna folia stretch, charakteryzuje się dużą przyczepnością oraz wytrzymałością. Jest w stanie znieść bardzo duże naprężenia podczas owijania jej na przedmiotach oraz paletach nawet posiadających ostre, wystające krawędzie czy też rogi. Transparentna folia stretch pozwala na estetyczne zapakowanie każdego ładunku.

Folia stretch transparent

Folia stretch transparent jest niewątpliwie najbardziej popularną wersją folii stretch. Ma szerokie zastosowanie, co doceniane jest w wielu gałęziach przemysłowo-produkcyjnych i różnorodnych branżach – nie tylko tych związanych z transportem. Świetnie zabezpiecza wszelkie towary, produkty i przedmioty, które są nią owinięte.

Używana jest zarówno do małych, jak i dużych gabarytów, w tym do stabilizacji ładunków zamieszczanych na paletach. Cechuje się dość wysoką odpornością mechaniczną – utrzymuje w odpowiedniej pozycji nawet ciężkie ładunki. Ze względu na swoje naturalne właściwości „czepne” doskonale przylega do przedmiotów o różnym kształcie. Chroni przed wilgocią, kurzem i innymi zabrudzeniami pochodzącymi z zewnątrz.

Folia stretch przezroczysta – rodzaje

Przezroczysta folia stretch dostępna jest w rolkach o różnej szerokości i długości nawoju (ta określana jest przez wagę całej rolki). Najbardziej popularne są 50-centrymetrowe rolki. Dla wygodnego i ekonomicznego zabezpieczania mniejszych przedmiotów lub paczek można użyć mniejszych rolek o szerokości 10 cm (folia MINIRAP, dostępna również w wersji z rączką) lub 25 cm (folia mini). Standardowa grubość przezroczystej folii stretch to 23 mic; wersja mini ma grubość 25 mic.

 

Folia stretch transparent – właściwości materiału

Folia stretch transparent wykonywana jest z wysokogatunkowego polietylenu. Największą zaletą tego materiału są bardzo dobre parametry techniczne, które osiągane są pomimo niewielkiej grubości foli. Charakteryzuje się dużą sprężystością, dzięki czemu folia może być bardzo dobrze naciągnięta bez utraty jej walorów wytrzymałościowych – trudno rozerwać jej kolejne warstwy bez użycia ostrych narzędzi. To sprawia, że wszelkiego rodzaju przedmioty nią owinięte są bardzo dobrze zabezpieczone. Polietylen jest odporny na działanie czynników zewnętrznych – wilgoć, woda, promieniowanie UV. Szczelnie pokrywając powierzchnie, nie dopuszcza cząsteczek brudu i kurzu. Dzięki temu folia stretch transparent może być używana do zabezpieczania przedmiotów również w trakcie ich magazynowania czy prac remontowych.

 

Folia stretch przezroczysta a kolorowa

Folia stretch przezroczysta jest najczęściej i najchętniej używanym materiałem spośród wszystkich jej rodzajów dostępnych na rynku. Ale polietylen można dość łatwo zabarwić i dostosować materiał do swoich potrzeb. Spośród wersji kolorowych folii stretch, w naszej ofercie dostępna jest również półprzezroczysta folia w kolorze niebieskim i białym oraz czarna folia stretch, która zapewnia pełne krycie.

#waga folii stretch

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium