Opcje przeglądania

Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (120szt.)

Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (120szt.)
Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (120szt.)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 5 679,65 zł (netto: 4 617,60 zł )
szt.

Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (120szt.)

Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (120szt.)
Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (120szt.)

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 14 dni

Cena: 6 063,41 zł (netto: 4 929,60 zł )
szt.

Pakowanie i transport towarów na paletach to jeden filarów działalności wielu firm i przedsiębiorstw. Odpowiednie zabezpieczenie towaru, zaklejenie kartonów, ułożenie ich na palecie, a następnie zabezpieczenie palety to gwarancja bezpieczeństwa transportu oraz transportowanych produktów. Paleta z towarem służy przede wszystkim dostarczeniu go z punktu A do punktu B, czy może jednak pełnić ona dodatkowo funkcję reklamową? Oczywiście, że tak, wystarczy do pakowania palety użyć nowoczesną folię stretch z nadrukiem, która będzie dumnie reprezentowała naszą firmę.

 

Folia stretch z nadrukiem fleksograficznym

 W ofercie Opak-System znajdziecie Państwo folię stretch z własnym nadrukiem, która pozwoli na solidne i efektowne pakowanie towarów do transportu, umożliwiając jednocześnie łatwe rozpoznawanie marki, a także szybką identyfikację towaru przez odbiorcę. Stosowanie foli stretch z logo to świetny i bardzo korzystny zabieg dla firmy, doskonale wpierający identyfikację wizualną, a także doskonale zabezpieczający towar w transporcie.

 

Folia stretch z nadrukiem – charakterystyka

 Chcąc skutecznie, a przy tym efektownie zabezpieczać paczki możemy wykorzystać do tego folię stretch z logo firmy. Folia taka znakowana jest za pomocą nadruku fleksograficznego. Jest to technika druku wypukłego za pomocą elastycznych form drukowych, a także ciekłych farb szybkoschnących. Folia stretch z nadrukiem fleksograficznym zachowuje swoje wszelkie właściwości i parametry, jednocześnie wspierając promowanie i identyfikację marki, oraz produktu. Nadruk jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także na uszkodzenia mechaniczne. Folia stretch z logo skutecznie chroni i reklamuje towar oraz naszą firmę, dzięki czemu jest kolejnym efektywnym kanałem promocji marki.

 

Folia stretch z logo – zastosowanie

 Folia stretch z logo może być stosowana zarówno do pakowania i zabezpieczania palet z towarem jak i do pakowania pojedynczych kartonów z towarem przeznaczonym do wysyłki i dowozu do klienta. Estetyczna forma pakowania z logotypem firmowy wpływa pozytywnie na ocenę firmy, a co za tym idzie, przekłada się na kolejne decyzje zakupowe. Warto więc zainwestować w folię stretch z własnym nadrukiem, która będzie efektywnie reprezentowała naszą markę u klienta. W ofercie Opak-System dostępna jest folia stretch z logo na specjalne zamówienie klienta. Możliwy jest wybór koloru foli, na której zostanie wykonany nadruk. Szerokość i długość folii jest analogiczna do klasycznych wymiarów foli stretch bez nadruku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium