• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Folia stretch jest znana niemalże każdemu. Wykorzystywana jest w wielu branżach, a także gospodarstwach domowych. To produkt, który pełni różnorodne funkcje, dlatego cieszy się tak dużym uznaniem. Wychodząc naprzeciw klientom, Opak System poszedł krok do przodu i stworzył bardzo ciekawy wariant, którym jest folia stretch z własnym nadrukiem.

Folia stretch z firmowym logo


Folia stretch z firmowym logo, to znakomite rozwiązanie dla wielu przedsiębiorstw i instytucji, które cenią sobie dobry wizerunek i dbają o markę firmy. Folia stretch z własnym nadrukiem, kreuje pozytywny wydźwięk. Nadaje odpowiednią wartość marce i nie pozwala o niej zapomnieć. Wszystko to, dzięki dobrej i nienatarczywej reklamie, jaką jest nadruk widniejący na wielu owiniętych folią artykułach.

Białe folie stretch z nadrukiem

Białe folie stretch z nadrukiem, sprawdzają się bardzo dobrze w wielu gałęziach przemysłu. Mają swoje właściwe zastosowanie, jako produkt idealnie zabezpieczający i chroniący wszelkie załadunki, mniejsze lub większe przesyłki, a także magazynowane artykuły. To wszystko za sprawą właściwości jakie reprezentuje ta niezawodna, a zarazem tania folia stretch.

Folia stretch z własnym nadrukiem – specyfikacja produktu

Popularność folii stretch z własnym nadrukiem, wynika w dużej mierze z cech produktu, które wpływają na tak szerokie jej zastosowanie. Należą do nich:
- Termoplastyczny materiał jakim jest polipropylen, zapewniający dobrą elastyczność i rozciągliwość,
- Znakomita wytrzymałość mechaniczna,
- Wysoka odporność na czynniki atmosferyczne i skrajne temperatury,
- Dobra tolerancja na wilgoć,
- Kleistość, która umożliwia właściwe przyleganie folii do danych powierzchni i struktur oraz dobrą jej aplikację, niezależnie od danych gabarytów.

Hurtownia z folią stretch


Opak System, to hurtownia z folią stretch, gdzie znajdziemy ją w wielu odmianach. Folia stretch z firmowym logo zapewni niebywały komfort pakowania i zabezpieczania istotnych przedmiotów w wielu przedsiębiorstwach, będąc jednocześnie dobrym medium reklamowym. Dostępna w kolorze białym z nadrukiem w dwóch odcieniach, sprawdzi się idealnie w wielu sytuacjach.

Tania folia stretch z nadrukiem, to produkt, który jest na szeroką skalę wykorzystywany w logistyce i spedycji, gdzie jej wartość jest nieoceniona. Nie zapominajmy także o mniejszych firmach i gospodarstwach domowych, które również coraz częściej po nią sięgają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium