Folia stretch 2,5kg 23mic żółta

Folia stretch 2,5kg 23mic żółta
Folia stretch 2,5kg 23mic żółta

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 39,64 zł (netto: 32,23 zł )

Folia stretch 2,5x12 szt żółta

Folia stretch 2,5x12 szt żółta
Folia stretch 2,5x12 szt żółta

Dostępność: spodziewana dostawa

Cena: 428,19 zł (netto: 348,12 zł )

Żółta folia stretch

Cienka, ale wyjątkowo wytrzymała folia charakteryzuje się elastycznymi właściwościami i można ją łatwo owijać wokół palet, opakowań i delikatnych przedmiotów. Dzięki temu jest szczególnie interesująca dla firm wysyłkowych i sklepów internetowych, ponieważ ułatwia przechowywanie towarów.

Jeśli pracujesz w branży, która wymaga pakowania towarów, to doskonale wiesz, że jedną z niezastąpionych rzeczy, jest folia stretch. Bez niej wiele firm wysyłkowych i sklepów internetowych nie wyobraża sobie życia, ponieważ taki produkt doskonale zabezpiecza i łączy towar w transporcie.

Folia stretch sprawdza się także, jako zabezpieczenie naszych rzeczy w trakcie przeprowadzki, a także, jako opakowanie do przechowywania sezonowych ubrań, ponieważ zabezpiecza je przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. A co za tym idzie, folia stretch ma zastosowanie nie tylko w warunkach przemysłowych, ale także i domowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, producenci foli stretch wykonują swój produkt w różnych kolorach: białym, czarnym, zielonym i niebieskim. Na rynku dostępna jest także bardzo popularna folia transparentna. Ze względu na sposób pakowania dzielimy je na: folie stretch do ręcznego owijania oraz folie stretch maszynowe.

Folia stretch koloru żółtego – charakterystyczna i praktyczna

Czasem, jednak zamiast wybierać klasykę warto postawić na mniej oczywisty produkt pomocny w pakowaniu. Dobrym wyborem może być żółta folia stretch. W jakich sytuacjach może się ona sprawdzić? Jako folia do owijania palet i kartonów. Zakryje ona idealnie towar, więc doskonale nada się do pakowania produktów o dużej wartości.

Folia stretch koloru żółtego, z uwagi na to, że jest dość charakterystyczna, znajdzie także zastosowanie, jako opakowanie odróżniające jeden produkt od drugiego. Mniej typowy kolor folii może także stanowić znak rozpoznawczy naszej firmy, dzięki temu w magazynie od razu będzie wiadomo, że to najprawdopodobniej towar wysłany przez nas. To zaleta, szczególnie jeśli do wysyłki pakujemy towar kruchy i delikatny, który podczas transportu wymaga szczególnej troski i uwagi.

Idealna folia do owijania palet i kartonów

Folia stretch ręczna żółta używana jest najczęściej do owijania palet i kartonów, gdyż najlepiej stabilizuje i zabezpiecza ładunek. Dlaczego? Bo z jednej strony jest wyjątkowo cienka, ale bardzo wytrzymała, a co za tym idzie, dużo zniesie, z drugiej – jest elastyczna, więc łatwo owinąć ją wokół palet, ale także delikatnych przedmiotów oraz kartonów.

W ofercie Opak System znajdziesz folię stretch koloru żółtego o szerokości 50 cm i grubości 23 mic. Jeśli zaś chodzi o wagę jednej rolki, ta wynosi: 1,5 kg, 2,5 kg lub 3 kg. Rolki foli można kupić pojedynczo, a także pakowane w taki sposób, aby jednorazowo można było nabyć ich 30 kg.

Żółta folia stretch - zastosowanie

Żółta folia stretch jest idealna do pakowania towarów oraz do znakowania paczek. Dzięki swojej nieprzejrzystości, folia idealnie zakryje towar na palecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium