• (+48) 504 152 907 

 • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
 • Folia stretch niebieska
  Folia stretch niebieska
 • Folia stretch żółta
  Folia stretch żółta
 • Dolia stretch czarna
  Dolia stretch czarna
 • Folia stretch czerwona
  Folia stretch czerwona
 • Folia stretch biała
  Folia stretch biała
 • Folia stretch maszynowa
  Folia stretch maszynowa
 • Folia stretch transparentna
  Folia stretch transparentna
 • Folia stretch z nadrukiem
  Folia stretch z nadrukiem
 • Folia stretch zielona
  Folia stretch zielona
FOLIA STRETCH 3KG TRANSPARENT BEZBARWNA MOCNA FOLIA STRETCH 3KG TRANSPARENT BEZBARWNA MOCNA
Producent: Opak-System
Cena: 21,65 zł (netto: 17,60 zł )
szt.
zobacz więcej
FOLIA STRETCH 3KG TRANSPARENT BEZBARWNA MOCNA (330szt.) FOLIA STRETCH 3KG TRANSPARENT BEZBARWNA MOCNA (330szt.)
Producent: Opak-System
Cena: 6 859,71 zł (netto: 5 577,00 zł )
szt.
zobacz więcej
 • Darmowa dostawa
Folia stretch MINIRAP 23mic przezroczysta równa Folia stretch MINIRAP 23mic przezroczysta równa
Producent: Opak-System
Cena: 2,83 zł (netto: 2,30 zł )
zobacz więcej
Folia stretch 1,5kg 23mic przezroczysta Folia stretch 1,5kg 23mic przezroczysta
Producent: Opak-System
Cena: 13,27 zł (netto: 10,79 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5kg 23mic zielona Folia stretch 1,5kg 23mic zielona
Producent: Opak-System
Cena: 23,35 zł (netto: 18,98 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5x20 szt przezroczysta Folia stretch 1,5x20 szt przezroczysta
Producent: Opak-System
Cena: 238,87 zł (netto: 194,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5x20 szt zielona Folia stretch 1,5x20 szt zielona
Producent: Opak-System
Cena: 424,10 zł (netto: 344,80 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 2,5kg 23mic przezroczysta Folia stretch 2,5kg 23mic przezroczysta
Producent: Opak-System
Cena: 23,25 zł (netto: 18,90 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 2,5kg 23mic zielona Folia stretch 2,5kg 23mic zielona
Producent: Opak-System
Cena: 43,25 zł (netto: 35,16 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 3,0 kg brutto (2,7 netto) transparent Folia stretch 3,0 kg brutto (2,7 netto) transparent
Producent: Opak-System
Cena: 29,62 zł (netto: 24,08 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 3,0kg 23mic przezroczysta Folia stretch 3,0kg 23mic przezroczysta
Producent: Opak-System
Cena: 28,38 zł (netto: 23,07 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 3,0kg 23mic zielona Folia stretch 3,0kg 23mic zielona
Producent: Opak-System
Cena: 53,33 zł (netto: 43,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch MASZYNOWA 23my 500mm Folia stretch MASZYNOWA 23my 500mm
Producent: Opak-System
Cena: 9,31 zł (netto: 7,57 zł )
kg
zobacz więcej
Folia stretch mini 250mm 0,75kg biała Folia stretch mini 250mm 0,75kg biała
Producent: Opak-System
Cena: 8,24 zł (netto: 6,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch MINIRAP 23mic przezroczysta Folia stretch MINIRAP 23mic przezroczysta
Producent: Opak-System
Cena: 2,85 zł (netto: 2,32 zł )
szt.
zobacz więcej

Wynalezienie folii stretch było zupełnie przypadkowym odkryciem i jednocześnie swoistym przełomem w zakresie możliwości pakowania wszelkiego rodzaju produktów niezależnie od ich rozmiarów czy wagi. Została ona wynaleziona w 1908 roku podczas próby stworzenia wodoodpornego obrusu. Pierwotnie nazwaną ją „celofanem”, dziś jest powszechnie znana jako „folia stretch”.

Folia stretch wykonana jest z polipropylenu. To termoplastyczny materiał, który zapewnia folii bardzo dużą elastyczność i rozciągliwość przy jej niewielkiej grubości. Jego bardzo ważną cechą jest również wytrzymałość mechaniczna i wysoka odporność na zewnętrzne czynniki atmosferyczne – wysokie i niskie temperatury, wahania wilgotności powietrza. Folia stretch jest materiałem, którego powierzchnia wykazuje się znaczną „kleistością” czy też „czepliwością”. To sprawia, że doskonale przylega do swoich kolejnych warstw i owiniętych nią przedmiotów. To ułatwia również jej aplikację nawet na wielkogabarytowych przedmiotach. 

Do czego służy folia stretch?

Folia stretch jest bardzo szeroko wykorzystywana w różnych branżach przemysłowych. Największe jej zużycie odnotowuje się w firmach profesjonalnie zajmujących się transportem i spedycją. Korzysta z niej również każde przedsiębiorstwo, które zbiorczo dystrybuuje wytwarzane przez siebie produkty. Doskonale sprawdza się również w zabezpieczaniu małogabarytowych przesyłek i przedmiotów. W dość dużym zakresie używana jest również w branży spożywczej i gastronomicznej. 

 

Rodzaje folii stretch

W hurtowni Opak-System Rzeszów oferujemy wiele rodzajów folii stretch. Ze względu na specyficzne cechy produktów, można podzielić je na kilka grup:

 • Folia stretch do pakowania maszynowego
 • Folia do pakowania ręcznego i do owijarek
 • Folia stretch mini i MINIRAP
 • Folia stretch biała, czarna lub niebieska
 • Folia stretch do kontaktu z żywnością

 

Folia do pakowania ręcznego i do owijarek

W tej grupie oferujemy różnorodne produkty. Nadają się one zarówno do pakowania ręcznego, jak i do użycia z owijarkami, które ułatwiają i przyspieszają ten proces. Najpopularniejszą wersją folii jest ta przezroczysta o  grubości 23 mic. Dostępna jest w rolkach o wadze: 1,5 kg, 2,5 kg, 2,8 kg i 3 kg. Waga produktu przekłada się na ilość nawiniętej na rolkę folii.

Oferujemy również folię stretch kolorową. Ma równie dobre parametry jak jej przezroczysty odpowiednik. Zapewnia pełne krycie paczek i ładunków, kiedy dyskrecja jest wymagana. Folia stretch do pakowania dostępna jest w wersjach: przezroczystej, czarnej, niebieskiej i białej. 

Wyprodukowanie folii o innej wadze i innym kolorze nie stanowi dla nas problemu. Możemy dostosować produkt do Państwa potrzeb. 

 

Folia stretch mini i MINIRAP

To dwa najmniejsze i najlżejsze rodzaje folii. Są nawinięte na rolki o szerokości 25 cm – folia stretch mini i 10 cm – folia MINIRAP. Waga tych pierwszych to zaledwie 0,75 kg, a drugich tylko 0,25 kg. Obie są bardzo wygodne w użyciu. Występują w dwóch wersjach kolorystycznej – transparentnej i czarnej. Ten rodzaj folii można również kupić w zestawie z rączką ułatwiającą jej nakładanie.  

 

Folia stretch do kontaktu z żywnością

Wykorzystanie folii stretch do kontaktu z żywnością jest bardzo powszechne. Stosuje się ją na bardzo dużą skalę w spożywczych sklepach i sieciach handlowych, w gastronomii, a także w wielu gospodarstwach domowych. Folia stretch służy tu przede wszystkim do pakowania i zabezpieczania żywności. W gastronomii i domowym użytku ułatwia przechowywanie żywności. Nadaje się zarówno do owijania produktów, jak i zakrywania otworów naczyń, w których żywność się znajduje. 

 

Folia stretch do pakowania

Dzięki swoim właściwościom folia stretch doskonale nadaje się do pakowania. Można jej używać zarówno do małych przesyłek, jak i ogromnych palet z towarem. Używając jej mamy pewność, że każdego rodzaju przesyłka jest właściwie zabezpieczona i chroniona przed niekorzystnym wpływem zewnętrznych czynników. W przypadku transportowania towarów na paletach, folia stretch pełni przede wszystkim funkcję stabilizującą ładunek.  

Folie stretch wykorzystujemy zarówno do małych jak i dużych przesyłek, a także palet z towarem, który musimy w odpowiedni sposób zabezpieczyć. Atutem folii stretch jest jej rozciągliwość oraz kleistość przy stosunkowo małej grubości. Dzięki zastosowaniu folii stretch mamy pewność, że forma w jaki wysyłamy nasz produkt, jest na najwyższym poziomie. W ofercie mamy również mniejszy odpowiednik folii stretch, są to rolki folii idealnie leżące w dłoni, dzięki czemu pakowanie staje się wygodniejsze oraz mniej pracochłonne. Wyróżniamy również folie stretch, która służy przede wszystkim do pakowania gabarytowych ładunków, idealnie stabilizuje materiały, dzięki czemu sposób w jaki wysyłamy nasze produkty pozostaje niezmienny. Folia przeznaczona do owijania materiałów zbiorczych przy użyciu maszyn pakujących. Stretch ze względu na swoje właściwości jest produktem ekonomicznym i wygodnym w użyciu, dzięki czemu znajduje zastosowanie w każdym sektorze przemysłu. Odpowiednia waga dopasowana do potrzeb klientów oraz kolor nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Hurtownia opakowań Rzeszów oferuje praktyczne folie stretch. Sprawdzą się do zapakowania małych paczek oraz dużych palet z towarem. Używając tej folii, masz pewność, że każda przesyłka będzie dobrze chroniona przed wpływem czynników zewnętrznych. Elastyczne folie znajdziesz u nas w Rzeszowie.

Opak-System – sprawdzony producent folii stretch

Zastanawiasz się, gdzie kupić folię stretch najwyższej jakości i w atrakcyjnej cenie? Sklepów i hurtowni, tak stacjonarnych, jak i internetowych, które sprzedają ten produkt jest naprawdę wiele. Zapewne zgodzisz się z nami, że doskonałym pomysłem jest jej zakup prosto od wytwórcy. Folia stretch od producenta to rozwiązanie najbardziej opłacalne, ponieważ w tym wypadku pomijana jest marża, którą narzucają pośrednicy w sprzedaży. Opak-System to coś więcej niż hurtownia opakowań, to także sprawdzony i ceniony na rynku materiałów do pakowania producent folii stretch. Warto mieć to na uwadze planując jej kupno! Produkowana i sprzedawana przez nas wytrzymała folia stretch na pewno spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a jej cena będzie przyjazna dla portfela. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty obejmującej wytrzymałą folię stretch w różnych kolorach, zarówno ręczną, jaki i maszynową, a także minirap czy nadrukiem.

Jeżeli szukasz folii, która w pełni zaspokoi Twoje oczekiwania, to świetnie trafiłeś! W Opak System prowadzimy sprzedaż wysyłkową, natomiast miasto gdzie znajduję się Nasza główna siedziba to Rzeszów. 

#poprawne pakowanie produktu #z czego się robi folię stretch #kolory folii stretch #jak się pakować do przeprowadzki #jaką folię stretch kupić #urządzenia do magazynu #jak wysyłać opony kurierem #folia stretch odporna na mróz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium