• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

Odwijacze

Bardzo popularnymi urządzaniami, które stosuje się nakładając taśmy poliestrowe i polipropylenowe są odwijacze. Są używane, by wygodnie i sprawnie transportować taśmę do miejsca pakowania nie narażając taśmy PP lub taśmy PET na samoczynne rozwinięcie.

 

Odwijarka do folii i papieru pakowego

Odwijarka do folii i papieru pakowego
Odwijarka do folii i papieru pakowego

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 5 dni

Cena:

2 108,00 zł

Cena netto: 1 713,82 zł

szt.

Odwijacze do taśm, znane też jako wózki do taśm, to urządzenia do pakowania, na które nakładane są taśmy poliestrowe i polipropylenowe. Stosowane są w celu wygodnego i sprawnego transportowania taśmy na miejsce pakowania, nie narażając jej na samoczynne rozwinięcie.

Odwijacz do taśmy, czy też wózek do taśmy, to produkt powszechnie stosowany w usługach transportowych i magazynowych. Wykorzystywany jest przez wiele firm handlowych i hurtowni, gdzie znacznie ułatwia usprawnia proces pakowania.

Przyjrzyjmy się bliżej odwijaczom do taśmy poliestrowej i polipropylenowej oraz poznajmy ich specyfikację.

 

Wózek do taśmy POLIESTROWEJ

Wózek do taśmy poliestrowej jest niezwykle praktycznym urządzeniem. Pozwala solidnie zabezpieczyć towar, podczas jego transportu czy magazynowania. Dzięki niemu, możemy uniknąć niepotrzebnego rozwijania się taśmy rolki, która została fabrycznie zabezpieczona. Ten odwijacz do taśmy jest prosty w obsłudze i stanowi duże ułatwienie w pracy dla osób zajmujących się pakowaniem. Wyposażony jest w specjalny hamulec zapobiegający samoczynnemu rozwijaniu się taśmy, a także w pojemnik na zapinki lub napinacz. Taśma, która będzie użytkowana przy pomocy wózka, może być dowolnej szerokości, natomiast średnica jej wewnętrznej tulei, nie może przekraczać określonej wielkości.

Odwijacz do taśmy i sama taśma, są to narzędzia, które przy wspólnym działaniu, czynią proces pakowania łatwym i przyjemnym. Taśma idealnie stabilizuje ładunek, zarówno małych jak i większych przesyłek we współpracy z wózkiem do taśmy, który hamuje, napina i zapina wszystko na ostatni guzik.

 

Wózek do taśmy polipropylenowej

Odwijacz do taśmy polipropylenowej poprzeczny, również jest gwarancją właściwego zabezpieczenia towaru. Zbudowany jest z dwóch metalowych kręgów, które utrzymując taśmę w odpowiednim położeniu i zapewniają jej prawidłowe działanie. Dzięki swojej konstrukcji i obecnym kółkom, można go w łatwy sposób transportować z miejsca na miejsce. Odwijacz do taśmy również kontroluje pracę taśmy, napinając ją, hamując i zapinając w odpowiednich momentach.

Taśmy polipropylenowe wykorzystywane są od lat do maszynowego i ręcznego zabezpieczania towarów. Są bardzo wydajne i wytrzymałe, dlatego mają tak wszechstronne zastosowanie. We współpracy z odwijaczem do taśmy stanowią niezbędne narzędzie w procesie pakowania.

 

Odwijacze do taśmy, to urządzenia niezwykle praktyczne. Wysoka jakość ich wykonania, solidna i metalowa konstrukcja, gwarantują trwałość i bezpieczeństwo. Odwijacz do taśmy odporny jest na wszelkie warunki atmosferyczne, dzięki ramie, która wykonana jest ze stali pomalowanej proszkowo. Posiada wygodny uchwyt, który ułatwia manewry podczas procesu pakowania. Wózek do taśmy nie miałby zastosowania bez użycia odpowiednich taśm. Wspólne działanie tych narzędzi daje pewien sukces pakowania i zabezpieczania danych towarów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium