Opak-System
  • 17-77-90-640

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł

Wysokiej jakości taśma pakowa akrylowa Smart to doskonały produkt do pakowania, który sprawdzi się w każdym biurze, magazynie i firmie. Taśma Smart akryl idealnie nadaje się do klejenia folii, papieru, kartonów oraz wielu innych materiałów.

Jej niezaprzeczalnym atutem jest wysoka odporność na działanie niekorzystnych czynników, takich jak wilgoć, promieniowanie UV, czy też starzenie się. Taśma pakowa Smart akrylowa może być stosowana we wszystkich rodzajach automatów do taśm, a także we wszystkich rodzajach maszyn, które wykonują nadruk na taśmie. Dzięki wyjątkowej rozciągliwości taśma pakowa smart akryl doskonale się naciąga, bez ryzyka rozerwania, co pozwala na mocne i efektywne zaklejanie paczek. W biznesie liczy się pewność, skuteczność i niezawodność, taśmy pakowe Smart posiadają wszystkie wymienione cechy. Ich świetne parametry, takie jak wytrzymałość na nieprzyjazne warunki zewnętrze, trwałość oraz

elastyczność sprawiają, że są to produkty idealne do każdej firmy, ale nie tylko.

 

Taśma Smart akrylowa – niezawodna do biura i do domu

 Taśma Smart akryl to wysokiej jakości produkt do pakowania, który świetnie sprawdzi się zarówno w biurze jak i w każdym domu. Taśmy akrylowe Smart wyróżniają się na tle konkurencyjnych produktów swoją wyjątkową trwałością, rozciągliwością i przezroczystością, dlatego jest to niezastąpiony element wyposażenia przedsiębiorstwa, a także użyteczne akcesorium do każdego domu. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju ekologicznego taśma pakowa arylowa klejąca smart cechuje się wyjątkowo wysoką, początkową siłą klejenia. Ich właściwości gwarantują, że spojenie powierzchni będzie skuteczne i trwałe. Co istotne, taśma smart akryl zachowuje swoje wyjątkowe atrybuty nawet podczas stosowania jej w wysokich czy też niskich temperaturach.

 

Niezawodne i trwałe taśmy pakowe smart akrylowe

 W ofercie Opak-Syste znajdziecie Państwo duży wybór taśm pakowych Smart, a wśród nich wysokiej jakości taśmy pakowe Smart akrylowe, dostępne w kilku kolorach i szerokościach. Wśród taśm Smart akrylowych występują taśmy brązowe oraz przezroczyste w rozmiarze 48 × 50 m lub 48 × 66 m. Taśmy te idealnie sprawdzą się do zaklejania przesyłek w pudełkach kartonowych, pakowania dokumentów, czy też pakowania rzeczy osobistych podczas przeprowadzki, porządków domowych czy remontu. Hurtownia Opak-System Rzeszów oferuje bogaty wybór taśm pakowych akrylowych, kauczukowych, a także wiele innych produktów do użytku biurowego, magazynowego czy też domowego. Dzięki możliwości zakupów online, w Opak-System wyposażysz swoją firmę szybko, łatwo i bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium