• (+48) 504 152 907 

 • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
 • Taśmy malarskie
  Taśmy malarskie
 • Taśmy lakiernicze
  Taśmy lakiernicze
 • Taśmy dwustronne
  Taśmy dwustronne
 • Taśmy naprawcze
  Taśmy naprawcze
 • Taśmy dylatacyjne
  Taśmy dylatacyjne
 • Taśmy tynkarskie
  Taśmy tynkarskie
 • Taśmy ostrzegawcze
  Taśmy ostrzegawcze
 • Pozostałe
  Pozostałe

Taśma maskująca/malarska 38x25 papierowa

 Taśma maskująca/malarska 38x25 papierowa
Taśma maskująca/malarska 38x25 papierowa

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2,07 zł

Cena regularna: 2,25 zł

Najniższa cena: 2,25 zł

Cena netto: 1,68 zł

szt.
 • promocja

Taśma maskująca/malarska 48x25 papierowa

Taśma maskująca/malarska 48x25 papierowa
Taśma maskująca/malarska 48x25 papierowa

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

2,58 zł

Cena regularna: 2,80 zł

Najniższa cena: 2,80 zł

Cena netto: 2,10 zł

szt.
 • promocja

Taśma maskująca / malarska SMART 38x50 papierowa

Taśma maskująca / malarska SMART 38x50 papierowa
Taśma maskująca / malarska SMART 38x50 papierowa

Taśma maskująca / malarska SMART 38x50 papierowa

Parametry:

Szerokość: 38 mm

Długość: 50 m

Kolor: żółty

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

3,85 zł

Cena regularna: 4,19 zł

Najniższa cena: 4,19 zł

Cena netto: 3,13 zł

szt.
 • promocja

Taśma maskująca / malarska SMART 48x50 papierowa

Taśma maskująca / malarska SMART 48x50 papierowa
Taśma maskująca / malarska SMART 48x50 papierowa

Taśma maskująca / malarska SMART 48x50 papierowa

Parametry:

Szerokość: 48 mm

Długość: 50 m

Kolor: żółty

 

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

4,84 zł

Cena regularna: 5,26 zł

Najniższa cena: 5,26 zł

Cena netto: 3,93 zł

szt.
 • promocja

Taśma maskująca 48x50 GOLD

Taśma maskująca 48x50 GOLD
Taśma maskująca 48x50 GOLD

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

5,40 zł

Cena regularna: 5,87 zł

Najniższa cena: 5,87 zł

Cena netto: 4,39 zł

szt.
 • promocja

Taśmy specjalistyczne to jedne z tych produktów, które mają bardzo szerokie zastosowanie. Świetnie sprawdzają się w użytku domowym, biurowym, dekoracyjnym, a także w pracach remontowych, naprawczych i tych związanych z majsterkowaniem. Specjalistyczne taśmy samoprzylepne występują w wersjach dwustronnych i jednostronnych. Użyte materiały – klej i powłoka nośna – decydują o ich finalnym przeznaczeniu.

Specjalistyczne taśmy dwustronne

Specjalistyczne taśmy dwustronne mogą być wykorzystywane do różnego rodzaju prac, które wymagają obustronnego spojenia powierzchni. Używane są zarówno do trwałego jak i tymczasowego łączenia elementów – taśmę, w razie potrzeby, można odkleić. Charakteryzują się dość dużą wytrzymałością i bardzo dobrą przyczepnością. Są również odporne na działanie promieniowania słonecznego. Długo zachowują swoje pierwotne właściwości.

Specjalistyczne taśmy dwustronne, które można kupić w Opak-System, to taśmy dobrze znanej marki SMART. Jako nośnika użyto tutaj folii PP (polipropylenowej). Dwustronna powierzchnia czepna czyli klejąca wykonana jest z kauczuku naturalnego. To jeden z najlepszej jakości klejów, które używane są do produkcji taśm. Charakteryzuje się wysoką stabilnością w trakcie użytkowania, dzięki temu, że kauczuk ma świetne właściwości adaptacyjne. Jest jednocześnie odporny na niekorzystne warunki zewnętrzne – wilgoć, wysokie i niskie temperatury.

Specjalistyczne taśmy samoprzylepne dwustronne nadają się do łączenia ze sobą takich materiałów jak: szkło, tworzywa sztuczne, papier, karton. Dobrze współpracują również z różnymi powłokami ściennymi. 

Specjalistyczne taśmy naprawcze

Specjalistyczne taśmy naprawcze mają mnóstwo zastosowań. Jak sama ich nazwa wskazuje, używa się ich do naprawiania i łączenia ze sobą najróżniejszych elementów. W poważniejszych pracach służą do łączenia rur, przewodów, elementów instalacji hydraulicznych. Pełnią jednocześnie rolę uszczelnienia. Nie tylko profesjonalista, ale i każdy majsterkowicz na pewno ma ją pod ręką. Specjalistyczne taśmy naprawcze są również wykorzystywane w biurach i gospodarstwach domowych. Przy ich pomocy sklejane są kartony – szczególnie te z ciężką zawartością, które wymagają mocnego połączenia krawędzi. 

Oferowane przez Opak-System taśmy DUCT to najpopularniejszy i uznany na rynku produkt. Powierzchnia specjalistycznych taśm naprawczych wzmocniona jest włóknami tkaniny. Właśnie dzięki temu są tak wytrzymałe. Klej tworzący powłokę czepną charakteryzuje się doskonałą i trwałą przyczepnością. Taśmy naprawcze z powodzeniem mogą służyć do uszczelniania i łączenia elementów, którymi przepływa woda (węże ogrodowe, rury hydrauliczne). 

Taśmy specjalistyczne – rodzaje

W Opak-System oferujemy taśmy specjalistyczne. Rodzaje można z powodzeniem dostosować charakteru wykonywanych prac. Są to taśmy naprawcze i taśmy dwustronne. Specjalistyczne taśmy dwustronne występują w trzech wersjach. Ich szerokość jest standaryzowana do 48 mm. Różnią się długością nawoju na rolkę. Dostępne długości:

 • taśma dwustronna SMART 5 m,
 • taśma dwustronna SMART 10m,
 • taśma dwustronna SMART 25 m.

Taśmy specjalistyczne naprawcze oferujemy w dwóch wersjach:

 • taśma naprawcza DUCT TAPE silver o szerokości 48 mm i długości 25 m,
 • taśma naprawcza DUCT TAPE silver o szerokości 48 mmm i długości 50 m.

Taśma budowlana – szeroki wybór w Opak-System

Wśród sprzedawanych przez nas taśm specjalistycznych znajdziesz produkty przeznaczone do zastosowania w różnych branżach. Oferta Opak-System obejmuje m.in. wysokiej klasy taśmy dla budowlańców. U nas kupisz solidne i wytrzymałe taśmy izolacyjne, dylatacyjne, naprawcze, maskujące i tynkarskie. W sprzedaży dostępna jest również ciesząca się dużym zainteresowaniem taśma budowlana dwustronna. Wszystkie oferowane przez nas taśmy dla budownictwa wykonane są z wysokiej klasy materiałów.

Taśmy budowlane izolacyjne

Do jednych z najbardziej powszechnych taśm dla branży budowlanej należą taśmy izolacyjne. Wykorzystuje się je do zabezpieczania i izolacji przewodów elektrycznych. Umożliwiają szybkie i bezproblemowe zabezpieczenie odsłoniętych przewodów i kabli. Taśmy budowlane izolacyjne stanowią rozwiązanie w przypadku przerwaniu lub przepaleniu kabla, a dzięki mocnemu klejowi doskonale nadają się także do łączenia innych elementów.

Taśmy aluminiowe wzmacniane

W naszej ofercie obejmującej taśmy dla budownictwa znajdziesz też najwyższej jakości taśmy aluminiowe wzmacniane siatką z włókien szklanych. Te taśmy budowlane jednostronne stosowane są w branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej w celu uszczelnienia przewodów wentylacyjnych. Cechują się doskonałą odpornością na promieniowanie UV i wysoką temperaturę, przez co zapewniają wyjątkowo trwałe doszczelnienie połączeń.

Taśma budowlana dwustronna

Specjalne miejsce wśród taśm budowlanych zajmuje taśma budowlana dwustronna, która jest niezastąpiona nie tylko w budownictwie, ale też w branży meblarskiej oraz w domach. Dzięki temu, że jest wyjątkowo cienka, umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnego połączenia klejonych przy jej pomocy elementów. Taśma budowlana dwustronna doskonale sprawdza się przy podklejaniu dywanów, wykładzin czy też wieszaniu na ścianie, płytkach ceramicznych lub panelach lekkich elementów dekoracyjnych, luster czy wieszaków.

Opak-System - producent taśm specjalistycznych

Czeka Cię zakup taśm specjalistycznych, np. budowlanych, malarskich, izolacyjnych itp.? Jeśli tak, warto skorzystać z oferty pochodzącej od producenta taśm specjalistycznych. W ten sposób będziesz mieć pewność, że zakupisz sprawdzone produkty świetnej jakości. To nie wszystko, producent taśm specjalistycznych, a do nich właśnie zalicza się Opak-System, zaoferuje Ci najbardziej atrakcyjne ceny, co również nie powinno być dla Ciebie istotną kwestią. Nie bez znaczenia jest i to, że producentem taśm specjalistycznych jesteśmy już od wielu lat, a zakupy w naszym sklepie robią klienci indywidualni, małe i średnie firmy, a także duże przedsiębiorstwa z całego kraju.

#rodzaje taśm dylatacyjnych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium