Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Taśmy polipropylenowe z nadrukiem to jedne z najpopularniejszych a równocześnie najskuteczniejszych produktów do oklejania kartonów, a także zabezpieczania towarów na paletach. Obecnie taśmy PP z nadrukiem są również niezwykle efektywnym nośnikiem reklamy i promocji marki. Taśmy spinające z nadrukiem świetnie nadają się do zabezpieczania oraz mocowania ładunku czy też towaru przeznaczonego do transportu lub magazynowania. Taśmy polipropylenowe z nadrukiem mają wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także chemiczne, dzięki czemu cechuje ich doskonała wytrzymałość i trwałość. Taśmy polipropylenowe z nadrukiem znajdują zastosowanie w różnych segmentach przemysłu, stosuje się je zarówno do ręcznych jak i do automatycznych systemów pakowania. Taśmy dostępne są w różnych rodzajach wytrzymałości oraz szerokości, dzięki czemu możliwe jest dopasowanie ich do różnorodnego towaru. Wąskie taśmy PP z nadrukiem sprawdzają się do spinania towarów o mniejszej masie, takich jak gazety, listy, kartony, dokumenty, z kolei taśmy szersze stosuje się do spinania palet oraz innych ciężkich ładunków.

 

Taśma spinająca z własnym nadrukiem – czy warto?

 Taśmy spinające z nadrukiem mają za zadanie pełnić nie tylko funkcję zabezpieczającą towar i ładunek na czas transportu, ale również ich drugorzędnym celem jest identyfikacja towaru z marką. Taśmy jako nośnik reklamy są o tyle skuteczne, że już przy pierwszym spotkaniu klienta z towarem dają jasną informację, co kryje się w przesyłce, jaki jest nadawca i czego klient może się spodziewać. Taka informacja nie tylko ułatwia magazynowanie i sortowanie towaru przy odbiorze, ale także wpływa pozytywnie na postrzeganie marki przez klienta, zapamiętanie jej, oraz na dalsze decyzje zakupowe. Paleta cz tez paczka zabezpieczona taśmą PP z nadrukiem robi wrażenie bardziej profesjonalnej, nowoczesnej i świadomej. To bardzo pożądane cechy w biznesie, dlatego warto zadbać o takie właśnie detale jak taśma z nadrukiem, które będą dopełniały pozytywny wizerunek naszej marki.

 

Nadruk na taśmie spinającej – jak jest wykonywany i czy jest trwały?

 Taśma polipropylenowa z nadrukiem inaczej nazywana jest bandownicą. Na życzenie klienta na jednokolorowej taśmie wykonywane jest czarny nadruk z logo lub inną grafiką według zleconego projektu. Estetyczny nadruk na taśmie jest trwały i odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego nie ma przeciwwskazań, do stosowania taśmy z nadrukiem na zewnątrz. Zamawiając taśmę z nadrukiem, klient może wybrać odpowiednią czcionkę napisu, lub przesłać gotową grafikę z logo do nadruku. Nadruk wykonywany jest modułowo, w określonych odstępach na całości taśmy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium