• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Proces pakowania, może być niezwykle ułatwiony, dzięki jednemu bardzo istotnemu atrybutowi, jakim są taśmy do oklejania kartonów. Przy większych gabarytach, idealnie sprawdzą się taśmy spinające z logo firmowym. Należą do nich m.in. taśmy polipropylenowe (PP) z nadrukiem, które bardzo dobrze odnajdują się w roli produktu, mającego wpływ na komfort pakowania czy też zabezpieczania.

Taśmy polipropylenowe (PP) z nadrukiem

Taśmy polipropylenowe z nadrukiem, są jednym z rodzajów taśm spinających, które są wykorzystywane do pakowania, zabezpieczania i owijania towarów o zwiększonej masie i gabarytach. Dzięki swojej doskonałej odporności na rozdarcia, dobrej wytrzymałości i elastyczności, aktywnie uczestniczą w procesach pakowania. Są elementem wykorzystywanym na szeroką skalę w magazynach, sklepach wysyłkowych, czy też firmach, gdzie ma się do czynienia z dużą ilością towarów. Tam, gdzie są one magazynowane lub przekazywane dalej, taśmy spinające z logo firmowym, spisują się znakomicie.

Taśmy do zabezpieczania towarów na paletach

Taśmy spinające z nadrukiem, doskonale sprawdzają się przy spinaniu palet i mocowaniu ładunków na nich. Zabezpieczają odpowiednio towar na paletach, gwarantując dobre i stabilne przytwierdzenie, bez możliwości przemieszczania się. Większe i mniejsze gabaryty oraz cięższe i lżejsze, będą mogły z powodzeniem być chronione za pomocą taśmy spinającej, okalającej dany załadunek.

Tanie taśmy spinające

Taśmy spinające są produktem niedrogim i ekonomicznym. Wysoka jakość odpowiada bardzo dobrej cenie. Dzięki temu, znajdują one cały czas nowe zastosowania. Są odpowiednie zarówno do ręcznego, jak i maszynowego zabezpieczania towarów. Posiadają dobre właściwości mechaniczne i szeroki zakres stosowania ich, w systemach spinających. Dodatkowa możliwość, umieszczenia na nich nadruku, sprawia, że są bardzo cenione w wielu przedsiębiorstwach, które chętnie wykorzystują na swoje potrzeby, taśmy spinające z logo firmowym.

Taśmy do oklejania kartonów

Jak widzimy, taśmy polipropylenowe (PP) z nadrukiem, będą nieodłącznym elementem pakowania, zarówno przy oklejaniu kartonów, jak i zabezpieczaniu dużych załadunków typu palety. Są bardzo wydajne, wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne. Można je ze sobą zgrzewać i łączyć za pomocą różnych atrybutów, wchodzących w skład narzędzi opakowaniowych.

Idealnie sprawdzają się w miejscach, gdzie proces pakowania, powinien odbywać się szybko i sprawnie. Ich biała forma z czarnym nadrukiem, o różnej szerokości, grubości i długości, dobrze sprawdza się jako taśmy spinające z logo firmowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium