• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł

Zapinki metalowe blaszane 13 mm 3000 szt.

Zapinki metalowe blaszane 13 mm 3000 szt.
Zapinki metalowe blaszane 13 mm 3000 szt.

Zapinki metalowe, blaszane 13 mm 3000 szt.

Parametry:

Szerokość: 13 mm

Ilość: 3000 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

138,18 zł

Cena netto: 112,34 zł

szt.

Zapinki metalowe blaszane 16 mm 2500 szt.

Zapinki metalowe blaszane 16 mm 2500 szt.
Zapinki metalowe blaszane 16 mm 2500 szt.

Zapinki metalowe, blaszane 16 mm 2500 szt.

Parametry:

Szerokość: 16 mm

Ilość: 2500 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

136,49 zł

Cena netto: 110,97 zł

szt.

Zapinki metalowe blaszane 19 mm 2000 szt.

Zapinki metalowe blaszane 19 mm 2000 szt.
Zapinki metalowe blaszane 19 mm 2000 szt.

Zapinki metalowe, blaszane 19 mm 2000 szt.

Parametry:

Szerokość: 19 mm

Ilość: 2000 szt.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

160,08 zł

Cena netto: 130,15 zł

szt.

Zapinki metalowe inaczej zwane zapinki blaszane to produkt przeznaczony do szybkiego i trwałego łączenia taśmy polipropylenowej. Zapinki metalowe mocuje się za pomocą urządzenia jakim jest paskowacz do taśmy polipropylenowej. W swojej ofercie posiadamy zapinki o rozmiarach dopasowanych do taśm polipropylenowych.

Zapinki metalowe są niezbędnym akcesorium używanym podczas bandowania taśmą polipropylenową (PP) oraz taśmą poliestrową (PET). Bywają również nazywane zapinkami drucianymi, blaszanymi bądź spinkami metalowymi. Z ich pomocą można w łatwy sposób spiąć dwa końce taśmy, która mocuje i stabilizuje różnego rodzaju towary.

Spinki metalowe do taśmy PP i PET

Spinki metalowe wykonane są z wysokiej jakości blachy stalowej. Materiał ma odpowiednią twardość i grubość. To umożliwia bezproblemowe zgięcie spinki w określonym miejscu taśmy, a z drugiej strony gwarantuje stałość powstałego połączenia. Ich cechą charakterystyczną są wytłoczenia – ostre wypustki umieszczone naprzemiennie po obu stronach spinki, skierowane do wewnątrz. Zapinki są również wyposażone w ząbki (na jeden z zewnętrznych krawędzi). Dzięki temu taśma zostaje unieruchomiona po zaciśnięciu spinki. 

 

Połączenia tworzone przy użyciu zapinek metalowych są trwałe. Spinki bardzo dobrze utrzymują zadane napięcie początkowe, co jest niezwykle istotne podczas używania taśm PP i PET. Odpowiednie naprężenie jest gwarancją bezpieczeństwa dla transportowanych w ten sposób towarów i przedmiotów.

 

Spinki metalowe – sposób użycia

Spinki metalowe służą do spinania ręcznego. Można ich używać podczas mocowania towarów do palety. Dobrze sprawdzają się także podczas zabezpieczania dużych kartonów. Mogą również być wykorzystane podczas opasywania taśmą takich materiałów jak tarcica drzewna czy kantówka. Jak zatem widać, zapinka metalowa to niezwykle przydatny produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie szybkie, a zarazem trwałe łączenie taśmy PP lub PET.

 

Spinki metalowe zaciskamy ręcznie. Ich szerokość należy oczywiście dostosować do szerokości używanej taśmy PP lub PET. By odpowiednio napiąć taśmę, należy skorzystać z dedykowanych tej czynności sprzętów. Używamy zatem paskowacza (napinacza), również dostosowanego do grubości i rodzaju taśmy. Zapinki metalowe zaciskamy przy pomocy paskowacza lub kleszczy, po tym jak uzyskaliśmy pożądane napięcie taśmy.

 

Zapinki metalowe – rodzaje

Wszystkie oferowane przez nas zapinki metalowe są kompatybilne z dostępnymi na rynku taśmami PP i PET. Odpowiadają im szerokością. Można ich również używać ze standardowymi paskowaczami. W Opak-System zaleźć można następujące produkty:

 

  • zapinki metalowe o szerokości 13 mm w opakowaniu zbiorczym 3000 sztuk,
  • zapinki metalowe o szerokości 16 mm w opakowaniu zbiorczym 2500 sztuk,
  • zapinki metalowe o szerokości 19 mm w opakowaniu zbiorczym 2000 sztuk.

 

Zapinki metalowe w zestawach

W Opak-System oferujemy kompleksowe rozwiązania do pakowania przy użyciu taśmy PP.  Przygotowaliśmy kilka zestawów narzędzi, które są niezbędne do sprawnego i bezpiecznego bandowania. Każdy z nich zawiera określonej grubości taśmę PP, dedykowany jej napinacz (paskowacz) i kompatybilne z nimi zapinki metalowe. Są wśród nich zestawy przeznaczone do pakowania małych lub dużych gabarytów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium