• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Zabezpieczanie i przewożenie antyków. Jak zrobić to dobrze? 0
Zabezpieczanie i przewożenie antyków. Jak zrobić to dobrze?

Antyki, czyli np. meble lub obrazy posiadające wartość historyczną, pieniężną, a w wielu przypadkach po prostu sentymentalną, wymagają wyjątkowego traktowania nie tylko na co dzień, ale i w mniej codziennych sytuacjach. Do okoliczności takich zalicza się m.in. przewóz antyków, związany najczęściej z przeprowadzką czy też przekazaniem ich do renowacji. Jak zapakować antyki i jak je zabezpieczyć w najlepszy możliwy sposób? Jak przewozić antyki? Tego dowiesz się z naszego krótkiego poradnika.

czytaj całość »
Wypełniacze w logistyce 0
Wypełniacze w logistyce

W procesie logistycznym istotną rolę pełnią nie tylko same opakowania, ale i dodatkowe zabezpieczenia w postaci dobrej jakości wypełniaczy. I to właśnie im chcielibyśmy poświęcić nasz najnowszy artykuł. 

czytaj całość »
Przesyłka o delikatnej zawartości. Jak przygotować do transportu produkty kruche i wrażliwe na wstrząsy? 0
Przesyłka o delikatnej zawartości. Jak przygotować do transportu produkty kruche i wrażliwe na wstrząsy?

Wszystkie delikatne przesyłki, a więc te zawierające  m.in. kruche szkło czy ceramikę lub też wrażliwe na wstrząsy instrumenty muzyczne czy elektronikę, wymagają właściwej ochrony przed uszkodzeniami, na które są szczególnie narażone podczas transportu. Na co zwrócić uwagę biorąc się za pakowanie delikatnego towaru? Jakie materiały do pakowania będą w tym wypadku niezbędne?

czytaj całość »
Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium