• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Taśma malarska BLUE niebieska 25mm x 50y Taśma malarska BLUE niebieska 25mm x 50y
Producent: Opak-System
Cena:

5,21 zł

Cena regularna: 5,66 zł

Najniższa cena: 5,66 zł

Cena netto: 4,24 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Taśma malarska BLUE niebieska 30mm x 50m Taśma malarska BLUE niebieska 30mm x 50m
Producent: Opak-System
Cena:

7,67 zł

Cena regularna: 8,34 zł

Najniższa cena: 8,34 zł

Cena netto: 6,24 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Taśma malarska BLUE niebieska 38mm x 50m Taśma malarska BLUE niebieska 38mm x 50m
Producent: Opak-System
Cena:

9,36 zł

Cena regularna: 10,17 zł

Najniższa cena: 10,17 zł

Cena netto: 7,61 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja
Taśma malarska BLUE niebieska 48mm x 50y Taśma malarska BLUE niebieska 48mm x 50y
Producent: Opak-System
Cena:

9,39 zł

Cena regularna: 10,21 zł

Najniższa cena: 10,21 zł

Cena netto: 7,63 zł

szt.
zobacz więcej
  • promocja

TAŚMA MALARSKA BLUE NIEBIESKA

Taśma malarska BLUE niebieska wykonana jest z mocnego papieru do stosowania zarówno wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz. Taśmy malarskie niebieskie służą przede wszystkim do zabezpieczania podłóg, ram okiennych oraz listw podłogowych przy malowaniu, jak również do sklejania lekkich kartonów. Taśma malarska niebieska charakteryzuje się wyższą odpornością na światło i promienie UV, przez co zdaje również egzamin przy użytkowaniu jej w warunkach zewnętrznych, świetnie sprawdza się również przy nakładaniu kilku warstw farby, gdy potrzebny jest dłuższy czas przerwy między jednym a drugim malowaniem ściany. Taśma malarska jest  łatwa i szybka w użytkowaniu, posiada właściwości które pozwalają jej przyklejać się do każdej powierzchni przy czym nie pozostawia po sobie kleju w miejscu jej mocowania. W swoim asortymencie posiadamy taśmy o różnej szerokości co pozwala dopasować ją do własnych potrzeb użytkowych.

 

Taśmy malarskie niebieskie BLUE to znane większości z nas produkty. Nie sposób wyobrazić sobie bez nich prac malarskich. Są materiałem, przy pomocy którego zabezpieczać można wiele różnorodnych powierzchni. Dobrze nadają się także do mocowania do podłoża np. folii ochronnych. 

 

Taśmy malarskie niebieskie

Niebieska taśma malarska, w porównaniu do żółtej, charakteryzuje się podwyższoną wytrzymałością. Wykonane są z papieru, który charakteryzuje się wysoką nieprzepuszczalnością dla płynnych farb różnego rodzaju. Jednocześnie są bardzo łatwe w użytkowaniu. Kolejne fragmenty taśmy można odrywać ręcznie. Nie jest konieczne stosowanie ostrych narzędzi. To znacznie przyspiesza i ułatwia prace z ich użyciem.

 

Kolejny atut, który mają taśmy malarskie niebieskie, to dobra powierzchnia czepna. Użyty klej świetnie współpracuje z różnego typu powierzchniami. Można ją zastosować na ściany pokryte różnorodnymi farbami, na elementy wykonane z drewna, kompozytu, PCV, ceramikę, terrakotę, szkło. Co równie ważne, są na tyle „elastyczne”, że można ich użyć do zabezpieczania elementów o nieregularnych kształtach. Dobrze pokrywają i chronią gniazda elektryczne, włączniki, okucia okienne.

 

Klej używany w taśmach malarskich BLUE jest na tyle wytrzymały, że można je stosować również do prac prowadzonych na zewnątrz budynków. Jednocześnie nie uszkadza on powierzchni, do których przylega. Może pozostać na nich nawet kilkanaście dni. Po oderwaniu taśmy nie zobaczymy śladów kleju, ani innego rodzaju zabrudzeń. Sama taśma jest odporna na promieniowanie UV. Podoła również niskim i wysokim temperaturom (zakres do -10°C do +60°C).

 

Wielozadaniowe taśmy malarskie niebieskie

Taśmy typu BLUE stosowane są tam, gdzie niezbędne jest oddzielenie od siebie malowanych powierzchni. Chroni pokrytą nią powierzchnię przed zamalowaniem i zabrudzeniem. Szczególnie przydatna jest podczas tzw. malowania do linii. Dzięki niej wyznaczamy i uzyskujemy bardzo precyzyjną „kreskę”.

 

Innym zastosowaniem dla taśmy BLUE podczas malowania jest oddzielanie od siebie różnych kolorów. Przy jej pomocy wykleimy i namalujemy różnorodne wzory. Co ważne, nałożyć na nią można nawet kilka warstw farby, a właściwie przymocowana taśma zapobiegnie ich podciekaniu lub przeciekaniu.

 

Taśmy malarskie – rodzaje

W hurtowni Opak-System oferujemy kilka rodzajów taśm malarskich niebieskich. Można je kupić w pojedynczych rolkach o długości nawoju 50 m. Taśmy różnią się szerokością, którą z powodzeniem można dostosować do indywidualnych potrzeb. Najmniejsza oferowana szerokość to 30 mm. Wersję pośrednią stanowi taśma o szerokości 38 mm. Natomiast najszersza z nich ma 48 mm.

 

Taśmy malarskie – producent

Jeśli poszukują Państwo producenta taśm malarskich niebieskich – jesteście u źródła. Oferowane w Opak-System produkty zostały właśnie przez nas wyprodukowane. Dzięki temu, możemy dać gwarancję, że każda kupiona u nas rolka taśmy jest materiałem wysokiej jakości. Dbamy o to nie tylko na etapie produkcji, ale również podczas ich przechowywania – to również ma wpływ na finalną jakość produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium