• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (120szt.) Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (120szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

5 328,36 zł

Cena netto: 4 332,00 zł

szt.
zobacz więcej
Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (240szt.) Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (240szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

10 267,06 zł

Cena netto: 8 347,20 zł

szt.
zobacz więcej
Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (324szt.) Folia stretch biała z nadrukiem 1 kolor (324szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

13 334,48 zł

Cena netto: 10 841,04 zł

szt.
zobacz więcej
Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (120szt.) Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (120szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

5 935,00 zł

Cena netto: 4 825,20 zł

szt.
zobacz więcej
Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (240szt.) Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (240szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

11 436,05 zł

Cena netto: 9 297,60 zł

szt.
zobacz więcej
Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (324szt.) Folia stretch biała z nadrukiem 2 kolory (324szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

14 852,84 zł

Cena netto: 12 075,48 zł

szt.
zobacz więcej

Pakowanie i transport towarów na paletach to jeden filarów działalności wielu firm i przedsiębiorstw. Odpowiednie zabezpieczenie towaru, zaklejenie kartonów, ułożenie ich na palecie, a następnie zabezpieczenie palety to gwarancja bezpieczeństwa transportu oraz transportowanych produktów. Paleta z towarem służy przede wszystkim dostarczeniu go z punktu A do punktu B, czy może jednak pełnić ona dodatkowo funkcję reklamową? Oczywiście, że tak, wystarczy do pakowania palety użyć nowoczesną folię stretch z nadrukiem, która będzie dumnie reprezentowała naszą firmę.

 

Folia stretch z nadrukiem fleksograficznym

 W ofercie Opak-System znajdziecie Państwo folię stretch z własnym nadrukiem, która pozwoli na solidne i efektowne pakowanie towarów do transportu, umożliwiając jednocześnie łatwe rozpoznawanie marki, a także szybką identyfikację towaru przez odbiorcę. Stosowanie foli stretch z logo to świetny i bardzo korzystny zabieg dla firmy, doskonale wpierający identyfikację wizualną, a także doskonale zabezpieczający towar w transporcie.

 

Folia stretch z nadrukiem – charakterystyka

 Chcąc skutecznie, a przy tym efektownie zabezpieczać paczki możemy wykorzystać do tego folię stretch z logo firmy. Folia taka znakowana jest za pomocą nadruku fleksograficznego. Jest to technika druku wypukłego za pomocą elastycznych form drukowych, a także ciekłych farb szybkoschnących. Folia stretch z nadrukiem fleksograficznym zachowuje swoje wszelkie właściwości i parametry, jednocześnie wspierając promowanie i identyfikację marki, oraz produktu. Nadruk jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, a także na uszkodzenia mechaniczne. Folia stretch z logo skutecznie chroni i reklamuje towar oraz naszą firmę, dzięki czemu jest kolejnym efektywnym kanałem promocji marki.

 

Folia stretch z logo – zastosowanie

 Folia stretch z logo może być stosowana zarówno do pakowania i zabezpieczania palet z towarem jak i do pakowania pojedynczych kartonów z towarem przeznaczonym do wysyłki i dowozu do klienta. Estetyczna forma pakowania z logotypem firmowy wpływa pozytywnie na ocenę firmy, a co za tym idzie, przekłada się na kolejne decyzje zakupowe. Warto więc zainwestować w folię stretch z własnym nadrukiem, która będzie efektywnie reprezentowała naszą markę u klienta. W ofercie Opak-System dostępna jest folia stretch z logo na specjalne zamówienie klienta. Możliwy jest wybór koloru foli, na której zostanie wykonany nadruk. Szerokość i długość folii jest analogiczna do klasycznych wymiarów foli stretch bez nadruku.

Opak-System – producent folii stretch z nadrukiem

 Szukasz sprawdzonego sklepu, w którym kupisz folię stretch z nadrukiem? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Opak-System! Jesteśmy renomowanym producentem folii stretch z nadrukiem, na pewno spełnimy Twoje oczekiwania.

#tania reklama opakowań w e-commerce

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium