• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Logo firmy na przesyłkach – sprawdź, jakie generuje korzyści 0
Logo firmy na przesyłkach – sprawdź, jakie generuje korzyści

Materiały do pakowania przesyłek mogą pełnić nie tylko swoją podstawową rolę, jaką jest odpowiednie zabezpieczenie wysyłanego towaru na czas transportu. W dobie wysokiej konkurencji w branży e-commerce stanowią także nośnik, za pomocą którego wyróżnisz swoją markę. Wystarczy tylko zdecydować się na logo firmy na paczkach. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jakie korzyści niesie za sobą korzystanie z takich rozwiązań jak taśma pakowa z nadrukiem firmowym czy folie stretch z logo firmy. A jest ich naprawdę wiele!

Nienachalna i tania reklama opakowań w e-commerce

Spis treści

Klienci zmęczeni są już agresywną reklamą, atakującą ich niemal ze wszystkich stron. Co za tym idzie: doceniają formy nienachalne, mniej dosłowne i – co równie ważne – takie, które nie są tylko przekazem reklamowym. Poza tym coraz więcej osób przywiązuje dużą wagę do dbania o środowisko naturalne. Zwykle ulotki nie mają innych funkcji poza reklamową. W najlepszym wypadku można ich użyć jedynie jako zakładki do książki. Inaczej jest z takimi produktami jak np. taśmy z logo firmy. Tutaj reklama jest tylko dodatkiem, a folie stretch z logo firmy czy taśma pakowa z nadrukiem firmowym pełnią przede wszystkim swoją podstawową rolę, dokładnie taką samą jak te bez nadruku. Taka forma promocji nie nadweręży też Twojego budżetu, w końcu i tak musisz przeznaczyć określoną sumę na materiały do pakowania. Warto zatem wybrać nieco tylko droższą personalizację taśm pakowych czy folii stretch.

Identyfikacja wizualna i rozpowszechnienie marki | sposób pakowania przesyłek w e-handlu

Logo firmy na przesyłkach sprawi, że Twoja paczka zostanie wyróżniona na tle innych, szczególnie tych zabezpieczonych jedynie zwykłą taśmą pakową czy tradycyjną folią stretch. Logo firmy na paczkach zapadnie w pamięć nie tylko klientowi, do którego skierowana jest przesyłka, ale też wszystkim tym osobom, które będą uczestniczyły w procesie jej doręczenia. W dzisiejszych czasach logo wyeksponowane na przesyłce jest elementem strategii brand management i współtworzy system identyfikacji wizualnej. Wysyłając towar w tak przygotowanych przesyłkach tworzysz spójny i jednolity obraz marki, pomagając zaistnieć swojej firmie na rynku, a kiedy to już nastąpiło, ugruntowując tę pozycję.

Oznaka profesjonalizmu i dobre pierwsze wrażenie | Jak zapakować towar do wysyłki

Umieszczając własny tekst na przesyłkach sprawisz, że Twoja firma wyda się klientowi bardziej profesjonalna. Otrzymując zamówione wcześniej towary nie w zwykłych paczkach „no name”, lecz z logo firmy na przesyłkach, odbiorcy już na początku przypiszą jej pozytywne cechy. Logo firmy na paczkach to dla nich oznaka wspomnianego wcześniej profesjonalizmu. Skoro dysponujesz materiałami opakowaniowymi z własnym logo (czy innymi elementami takimi jak np. unikalne hasło reklamowe itd.) oznacza to, że nie tylko posiadasz na takie działania budżet, ale też przywiązujesz wagę do estetycznego pakowania przesyłek.

Podsumowując, jeśli chcesz, żeby Twoja firma zaistniała na rynku, musisz zadbać o to, by stała się rozpoznawalna. Ważny jest też spójny obraz marki i skojarzenie jej z profesjonalizmem. W czasach sporej konkurencji w większości branż, także tych z rynku e-commerce, są to sprawy kluczowe. To wszystko pomoże Ci osiągnąć logo firmy na przesyłkach. Na tę formę reklamy nie przeznaczysz bajońskich sum, a będzie ona skuteczna.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium