• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł

Taśmy remontowe

 Taśma maskująca/malarska 38x25 papierowa Taśma maskująca/malarska 38x25 papierowa
Producent: Opak-System
Cena:

2,25 zł

Cena netto: 1,83 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma aluminiowa izolacyjna wzmocniona 96x50 Taśma aluminiowa izolacyjna wzmocniona 96x50
Producent: Opak-System
Cena:

35,87 zł

Cena netto: 29,16 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma malarska BLUE niebieska 30mm x 50m Taśma malarska BLUE niebieska 30mm x 50m
Producent: Opak-System
Cena:

8,34 zł

Cena netto: 6,78 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma maskująca / malarska SMART 30x50 papierowa Taśma maskująca / malarska SMART 30x50 papierowa
Producent: SMART
Cena:

3,30 zł

Cena netto: 2,68 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma maskująca 25x50 GOLD Taśma maskująca 25x50 GOLD
Cena:

3,01 zł

Cena netto: 2,45 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma maskująca 48x50 GOLD Taśma maskująca 48x50 GOLD
Cena:

5,87 zł

Cena netto: 4,77 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma maskująca/malarska 48x25 papierowa Taśma maskująca/malarska 48x25 papierowa
Producent: Opak-System
Cena:

2,80 zł

Cena netto: 2,28 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma PCV maskująca 48x25 biała Taśma PCV maskująca 48x25 biała
Producent: Opak-System
Cena:

12,02 zł

Cena netto: 9,77 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma tynkarska DUCT 48x20 pomarańczowa Taśma tynkarska DUCT 48x20 pomarańczowa
Producent: Opak-System
Cena:

7,19 zł

Cena netto: 5,85 zł

szt.
zobacz więcej
Taśma tynkarska DUCT 48x50 pomarańczowa Taśma tynkarska DUCT 48x50 pomarańczowa
Producent: Opak-System
Cena:

10,06 zł

Cena netto: 8,18 zł

szt.
zobacz więcej

Taśmy remontowe, budowlane i malarskie

Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą obejmującą różnego rodzaju taśmy samoprzylepne remontowe. Bez takich akcesoriów, jak np. taśmy malarskie, izolacyjne, tynkarskie czy dylatacyjne, w zasadzie nie sposób wyobrazić sobie dziś branżę remontowo-budowlaną. A wiele z nich przyda się także do prac wykończeniowych robionych na własną rękę, również tych na niewielką skalę. Taka czy inna taśma remontowa jest jednakowo potrzebna zarówno profesjonalnej firmie, jak i amatorowi chcącemu odświeżyć wygląd własnego mieszkania. Jako profesjonalny sklep z taśmami remontowymi wiemy o tym doskonale i stale poszerzamy naszą ofertę o produkty, które, obok innych podstawowych materiałów, ułatwią bądź wręcz umożliwią wykonanie prac wykończeniowych i budowlanych. Zapraszamy do zakupu, z naszmi taśmami żaden remont nie będzie Ci straszny!

Taśmy samoprzylepne remontowe – rodzaje, zastosowanie

Istnieje wiele rodzajów taśm, które wykorzystuje się w branży remontowo-budowlanej. Za jedną z najbardziej popularnych tego typu taśm uważana jest izolacyjna taśma do remontu. Służy ona do zabezpieczania i izolacji przewodów elektrycznych. Przyda się do oklejenia odsłoniętego kabla czy też zabezpieczenia przepalonego bądź urwanego przewodu. Niezastąpione w pracach remontowych są taśmy malarskie, zwane inaczej maskującymi, które m.in. chronią malowaną powierzchnię przed przypadkowym zamalowaniem, doskonale nadają się również do odcinania poszczególnych kolorów. Za pomocą takiej taśmy do remontu przymocujesz także folię ochronną. Na pewno trzeba wspomnieć też o taśmach dylatacyjnych, będących materiałem zabezpieczającym, amortyzującym i wypełniającym (np. złączenia i szczeliny). Sięga się po nie m.in. przy wykonywaniu wylewek czy posadzek. Mogą pełnić rolę izolacji cieplnej i akustycznej pod panelami podłogowymi.

Przy wielu pracach pomocna będzie na pewno naprawcza taśma remontowa, idealna nie tylko, jak sama nazwa wskazuje, do naprawiania różnych uszkodzeń, ale też np. do łączenia elementów instalacji hydraulicznych czy przewodów. Dobrze sprawdza się zarówno przy klejeniu metalu, jak i ceramiki czy szkła, a także tkanin lub plastiku. W budownictwie szeroko stosowane są wreszcie taśmy tynkarskie, przeznaczone do ochrony powierzchni przez zabrudzeniem lub uszkodzeniem podczas prac murarskich i tynkarskich. Ta taśma do remontu doskonale przyda się także do odcinania tynków. Może być używana na różnych podłożach, m.in. kamieniu, cegle, drewnie czy betonie.

Opak-System – sklep internetowy z taśmami remontowymi

Działasz w branży remontowo-budowlanej? A może w najbliższym czasie planujesz domowy remont? W takim razie na pewno zastanawiasz się nad tym, gdzie kupić taśmę remontową. Naszym zdaniem odpowiedź może być tylko jedna: w Opak-System! Na rynku istniejemy już od kilkunastu lat i przez ten czas zebraliśmy, i zbieramy nadal, wiele pozytywnych opinii od konsumentów. Zaopatrują się u nas zarówno duże firmy budowlane, mniejsze przedsiębiorstwa, jak i klienci indywidualni. Oferujemy tylko najwyższej klasy taśmy remontowe, budowlane i malarskie od renomowanych i sprawdzonych producentów bądź też produkowane przez Opak-System. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację zamówienia. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty! Warto!

Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium