• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Napinacz do taśm stalowych NP-11 Napinacz do taśm stalowych NP-11
Producent: Opak-System
Cena:

1 362,57 zł

Cena netto: 1 107,78 zł

szt.
zobacz więcej
  • Nowość
Napinacz H-21 do taśmy polipropylenowej Napinacz H-21 do taśmy polipropylenowej
Producent: Opak-System
Cena:

102,70 zł

Cena netto: 83,50 zł

szt.
zobacz więcej
Napinacz H-22 do taśmy poliestrowej Napinacz H-22 do taśmy poliestrowej
Producent: Opak-System
Cena:

234,31 zł

Cena netto: 190,50 zł

szt.
zobacz więcej
Wiązarka Akumulatorowa Viper Wiązarka Akumulatorowa Viper
Cena:

5 662,97 zł

Cena netto: 4 604,04 zł

szt.
zobacz więcej

 

Napinacz do taśmy

Napinacz do taśmy spinającej to niezawodne urządzenie, pozwalające na łatwe umocowanie i unieruchomienie transportowanych towarów. Przy jego pomocy można obandować pojedyncze paczki lub spiąć kilka z nich w jedną paczkę zbiorczą. Nadaje się również do mocowania przesyłek, które umieszczone są na palecie oraz do materiałów takich jak tarcica czy całe bale drzewa. 

 

Napinacz do taśmy umożliwia właściwą jej aplikację. Dzięki niemu, w procesie bandowania, taśma zyskuje pożądane naprężenie. To zapewnia niezbędną stabilizację materiałom i paczkom, zabezpiecza je przed przemieszczaniem. Napięcie taśmy można regulować zgodnie z potrzebami.

 

Napinacz taśmy do pakowania i inne akcesoria

 

Napinacz taśmy używany jest co najmniej do trzech jej rodzajów: taśmy PP (polipropylenowej), taśmy PET (poliestrowej) i taśmy stalowej. Jest dość uniwersalny pod względem parametrów użytego materiału – jedno narzędzie można wykorzystać do taśm o kilku różnych szerokościach. Po zadaniu właściwego naprężenia taśmie, jej końce można łatwo spiąć przy pomocy paskowacza i dedykowanych zapinek.

 

 

Napinacze do taśmy polipropylenowej

Napinacz jest niezwykle funkcjonalnym urządzeniem, które można stosować do taśm PP o różnej grubości. Pozwala na precyzyjne i zgodne z potrzebami napięcie taśmy. Można go używać zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Jest poręczny, wytrzymały, niewiele waży. Dostępny jest również w specjalnie przygotowanych zestawach ze spinkami i taśmą. Wszystkie elementy zestawów zostały dobrane pod kątem określonych parametrów.

Napinacz taśmy PP jest bardzo często wykorzystywany ze względu na dużą popularność samej taśmy PP. Jest poręczny, niewiele waży. Można go używać zarówno w pozycji poziomej jak i pionowej.

 

Napinacz do taśmy stalowej

 

Napinacz taśmy stalowej idealnie nadaje się do bandowania ładunków o dużym ciężarze. Zapewnia właściwe napięcie taśmy i niezawodne zabezpieczenie nawet w wymagających warunkach, gdzie działają duże obciążenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium