• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Kontakt

Zachęcamy do kontaktu z osobą odpowiadającą za dany dział lub wypełnienie ogólnego formularza.  

OPAK-SYSTEM Sp. z o.o.

36-072 Świlcza

Świlcza 706AN

NIP 5170428372


Nasi doradcy pracują od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00. Uprzejmie prosimy o kontaktowanie się w wyznaczonych godzinach. 

Kontakt:                                                                                                                       

Zamówienia internetowe:  

tel. 504 152 907

email: sklep@opaksystem.pl                                                                   

Biuro Opak-System: 

tel. stacjonarny 17 77 90 640

tel. komórkowy 730 008 661

email: biuro@opaksystem.pl


Sklep: www.opaksystem.pl

Strona: www.opaksystem.com


Realizacja zamówień sklep i allegro


Sandra Pisz

(Realizacja zamówień sklep i allegro)

tel. 504 152 907

email: sklep@opaksystem.pl


Dział sprzedaży


Alicja Gwizdak 

(Kierownik Działu Sprzedaży)

tel. 730 008 661

email: biuro@opaksystem.pl


Marzena Syryło 

(Realizacja zamówień)

tel. 504 152 836

email: biuro@opaksystem.pl


Roksolana Shaban 

(Realizacja zamówień)

tel. 453 030 759

email: biuro@opaksystem.pl


Kamil Kwaśny

(Specjalista ds. sprzedaży)

tel. 515 94 56 26

email: kkwasny@opaksystem.pl


Mariusz Ząbik

(Specjalista ds. sprzedaży)

tel. 531 206 738

email: mzabik@opaksystem.pl


Bartosz Lewandowski

(Specjalista ds. sprzedaży)

tel. 453 030 758

email: blewandowski@opaksystem.pl


Tomasz Szarawarski

(Specjalista ds. sprzedaży)

tel. 504 152 788

email: ph3@opaksystem.pl


Michał Kuźnar

(Kierownik ds. kluczowych klientów)

tel. 504 152 905

email: michal@opaksystem.pl 


Logistyka/Magazyn


Logistyka/ Produkcja

Rafał Poźniak

( Kierownik produkcji i logistyki )

tel. 733 008 920

email: logistyka@opaksystem.pl


Magazyn

(Kierownik magazynu ) 

Krzysztof Jankowski

Tel: 504 153 074

email: magazyn@opaksystem.pl

Księgowość


Dominika Wrzosowska

tel. 504 153 055

email: platnosci@opaksystem.pl


Sabina Kobylańska

(Płatności)

tel. 731 933 338

email: sabina@opaksystem.pl


Dział zakupów

email: zaopatrzenie@opaksystem.pl


Mateusz Liszka

(Kierownik Działu Zakupów) 

tel: 504 153 145

email: mliszka@opaksystem.pl


Anna Grecka 

(Specjalista ds. zaopatrzenia)

tel: 515 945 673

email: agrecka@opaksystem.pl


Ilona Krok 

(Specjalista ds. zaopatrzenia)

tel: 518 450 167

email: ikrok@opaksystem.pl


Opak-System sp. z o.o., Świlcza 706AN, 36-072 Świlcza, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000988881, NIP 5170428372, REGON 522978859, kapitał zakładowy 250 000,00 PLN.

Formularz kontaktowy

* - Pole wymagane
 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Opak-System Sp. z o.o. z siedzibą w Świlczy (36-072), Świlcza 706AN.  Pełna treść.

Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium