Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Kartony, to bardzo popularny produkt opakowaniowy towarzyszący nam już od dawna. Są cenione za swoją prostotę, niezwykłą funkcjonalność, różnorodność i dostępność. Wykorzystywane są na wiele sposobów w różnych branżach. Zapewniają swoim użytkownikom szerokie spektrum możliwości. To wszystko sprawia, że są artykułem niezwykle cenionym. Zapotrzebowanie na nie, utrzymuje się cały czas na wysokim poziomie.

Oferowane prze nas pudełka tekturowe, to kartony klapowe o różnych rozmiarach, które z powodzeniem zmieszczą się do paczkomatów i znajdą dobre zastosowanie w każdej dziedzinie życia. Chętnie użytkowane są przez firmy kurierskie, spedycyjne, duże przedsiębiorstwa, większe i mniejsze sklepy, biura, a także małe gospodarstwa domowe.

Kartony klapowe – opis produktu

Kartony klapowe, które oferujemy swoim klientom, to 3-warstwowe pudełka tekturowe o gabarytach A, B i C.  Każde z nich jest obustronnie brązowe i posiada określone wymiary: karton klapowy A 640x380x80 (mm), karton klapowy B 640x380x190 (mm) i karton klapowy C  640x380x410 (mm).

Pakowane są w wielosztuki, a gramatura każdego z nich to 350 g. Dostępne pudełka tekturowe, występują w płaskiej, złożonej formie, którą w szybki i prosty sposób można rozłożyć to dedykowanej wielkości.

Kartony do paczkomatów

Jak wiemy popularność paczkomatów w ostatnich latach bardzo wzrosła. Pojawia się coraz więcej punktów z odbiorem lub nadaniem przesyłek w ten właśnie sposób. Jest to także jedna z wygodniejszych i tańszych form przekazu paczek. Mając na uwadze ten bardzo istotny dla wielu aspekt, Opak-System zadbał o to, aby każdy z oferowanych gabarytów pudełka zmieścił się do paczkomatu.

Wychodząc naprzeciw swoim klientom, oferujemy idealne kartony do paczkomatów, które znajdą zastosowanie także w innych punktach wysyłkowych. Wszechstronność i funkcjonalność to cechy, które charakteryzują nasze kartony klapowe.

Pudełka tekturowe – zastosowanie

Opakowanie klapowe jakim są pudełka tekturowe, mają swoje szerokie zastosowanie. Stanowią najlepszą formę do przesyłania lub magazynowania odpowiedniej wielkości artykułów. Sklepy internetowe i stacjonarne, firmy spedycyjne, biurowce, restauracje, księgarnie czy też inne instytucje, korzystają z zalet pudełek tekturowych. Jest to tania i wygodna forma, która sprawdza się od lat.

Kartony klapowe, znajdują swoje zastosowanie także w naszych domach, gdzie przechowujemy w nich ubrania i sprzęt różnego rodzaju. Dzięki temu możemy zachować należyty porządek  i zabezpieczyć w dobry sposób dany asortyment.

Pudełka tekturowe, pozwalają nam na oklejenie ich ozdobnym papierem, stwarzając przy tym wyjątkowe opakowanie prezentowe. Możemy na nie również przykleić etykietę informującą o zawartości pudełka, co często wykorzystywane jest także w magazynach i różnego rodzaju punktach sprzedażowych.

Kartony klapowe są dużym ułatwieniem w czasie przeprowadzek. Każdy z nich może być odpowiednio, opisany, zaklejony i zabezpieczony. Tak przewożone rzeczy, są nie tylko dobrze chronione i łatwe do zidentyfikowania, ale także zajmują mniej miejsca w transporcie.

Kartony – funkcjonalne opakowanie klapowe

Opakowanie klapowe jakim jest karton, cechuje się niezwykłą funkcjonalnością, która stwarza duże spektrum możliwości, co do jego wykorzystania. Można je złożyć, rozłożyć, okleić czy opisać. Jest lekki, a zarazem wytrzymały i pakowny. Sprawdzi się zarówno w płaskiej jak i przestrzennej formie. Zalety jakie posiadają kartony klapowe są docenianie przez wiele branż. Świat się zmienia, idąc naprzód z zaawansowaniem technologicznym, a prostota pudełek tekturowych pozostaje wciąż wartością ponadczasową.

Oferowane przez nas opakowania kartonowe mają uniwersalne przeznaczenie. Zarówno w przypadku transportu elektroniki, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów sanitarnych, jak i dużych towarów z branży budowlanej i motoryzacyjnej. Opak-System oferuje wysoką jakość produktów, stawiając na to co dobre, funkcjonalne i sprawdzone. Takie też są kartony klapowe, które będą wartością dodatnią dla swoich użytkowników.

Jak okleić karton?

Pudełka kartonowe to jeden z klasyków wśród materiałów opakowaniowych, ponieważ są niedrogim i niezawodnym środkiem do bezpiecznego transportu i przechowywania przedmiotów. Karton, aby pełnił swoją rzeczywistą funkcję ochronną, powinien być odpowiednio zabezpieczony. Tylko w ten sposób żaden z przedmiotów z niego nie wypadnie podczas przewozu.

Hurtownia Opak-System ma w swojej ofercie bardzo dobrej jakości tanie kartony klapowe oraz taśmy pakowe, które doskonale sprawdzą się do oklejania. W zależności od warunków, na jakie narażona będzie paczka podczas przechowywania i wysyłki, wybór odpowiedniej taśmy pakowej może okazać się kluczową decyzją. Zależy ona od wielkości kartonu, wagi towaru oraz warunków, takich jak stopień obciążenia, wahania temperatury czy wilgotność. Inny skład kleju lub ewentualnie specjalny nadruk mogą okazać się lepszym rozwiązaniem.

Pudełka kartonowe najlepiej jest uszczelnić zarówno w górnej, jak i dolnej części, dzięki czemu można zapobiec jego otwarciu. To ważne, jeśli przesyłka ma być bezpieczna. W końcu takie pudełko podczas transportu przechodzi przez wiele rąk. Opakowania kartonowe zabezpieczone taśmą pakową można również okleić dodatkową etykietą samoprzylepną, która będzie zawierała istotne informacje, np. o szczególnych środkach ostrożności.

Jeśli chcesz zapakować swoje produkty w pudełka kartonowe, w naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz odpowiednie dla siebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium