• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Kartony do paczkomatu. Gdzie kupić? 0
Kartony do paczkomatu. Gdzie kupić?

 

Ostatnio bardzo popularne stały się automaty paczkowe jako szybka i wygodna forma nadania i odbioru przesyłki. Z opcji tej korzysta spora część naszej społeczności. Jest tańsza, nie wymaga stania w kolejce, a cały proces przebiega dość sprawnie. Jedynym mankamentem mogą okazać się nieodpowiednie kartony do takiego automatu paczkowego. Jest to problematyczna kwestia w sytuacji, gdy nadawana przez nas przesyłka nie mieści się w skrytce. Co wówczas należy zrobić? Na to pytanie odpowiemy sobie w niniejszym artykule.

Kartony do wysyłek kurierskich

Spis treści

Tak naprawdę kartony do wysyłek kurierskich, możemy dostać w każdym sklepie. Różnorodne pudełka tekturowe, znajdziemy z pewnością, także w swoich prywatnych zasobach, które trzymamy na wszelki wypadek. Jedne jak i drugie mogą posłużyć nam za opakowanie wysyłkowe. Jednak szkopuł tkwi w szczegółach. Nie każde zmieścimy w paczkomacie.

Należy zwrócić na to uwagę przed nadaniem paczki. Wypadałoby w takiej sytuacji, zapoznać się z rozmiarami kartonów do paczkomatów. Jest to jedna z opcji. Druga o wiele wygodniejsza, to znalezienie sprzedawcy, który w swoim asortymencie, będzie posiadał kartony dopasowane do paczkomatów. Na tym wariancie skupimy się w dalszej części artykułu.

kartony

Dlaczego opakowania do paczkomatów są tak ważne?

Znalezienie jakiegoś pudełka tekturowego nie jest niczym trudnym. Natomiast konkretnego opakowania do paczkomatów, będzie wymagało nieco większej selekcji wśród dostępnych kartonów klapowych. Jest to o tyle ważne, jeśli zależy nam na szybkim i bezpiecznym przekazie. Kartony do paczkomatu, powinny być przede wszystkim solidne i odporne na wszelkie uszkodzenia.

Odpowiednia grubość i jakość materiału, będą w stanie zapewnić właściwą ochronę. Natomiast dobry rozmiar pozwoli na bezproblemowe umieszczenie danej przesyłki w skrytce paczkomatu. Dlatego warto zaopatrzyć się w kartony dopasowane do paczkomatów w miejscu, gdzie oferta dedykowana jest pod ten rodzaj wysyłki.

Kartony dopasowane do paczkomatów – gdzie kupić?

Kartony do paczkomatu znajdziemy w dobrych i sprawdzonych sklepach z branży opakowaniowej bądź też w hurtowniach opakowań jak Opak System. W przypadku Opak System, będą to kartony klapowe, których rozmiary uwzględniają gabaryt A, B i C, zachowując odpowiednią wysokość, szerokość i grubość. Wszystkie idealnie mieszczą się do paczkomatów. Dlatego decydując sią na zakup kartonów do wysyłek kurierskich, sprawdźmy najpierw czy oferowane pudełka tekturowe będą tymi odpowiednimi.

karton do paczkomatu gabaryt C

Sprawdź karton do paczkomatu gabaryt B

Kartony do paczkomatu InPost

InPost jest jedyną siecią paczkomatów. Swoją ofertę kierują zarówno do klientów indywidualnych jak i firm. Posiadają wiele punktów w każdym mieście. Szerokie grono osób, chętnie korzysta z ich usług. Dlatego sektor opakowaniowy w tym Opak System, wychodząc naprzeciw konsumentom, w swoim asortymencie posiada kartony do paczkomatu InPost, które idealnie sprawdzą się przy różnym typie wysyłek. Rozmiar i jakość kartonów klapowych będzie tu miało pierwszorzędne znaczenie.

kartony

Reasumując, kartony do wysyłek kurierskich to wiodący produkt opakowaniowy, który wykorzystywany jest na szeroką skalę przez wiele przedsiębiorstw, instytucji i indywidualnych użytkowników. Powszechne stało się nadawanie przesyłek za pośrednictwem automatów paczkowych. Sektor opakowaniowy, w tym jego wiodący przedstawiciele, chcąc ułatwić przekaz paczek tą ścieżką, wprowadzili do swojego asortymentu kartony dopasowane do automatów paczkowych.

Dzięki czemu proces nadawania przesyłek znacznie się usprawnił. Zainteresowany, nie musi zmagać się już z problemem nieodpowiedniego kartonu klapowego, które nie mieści się do skrytki paczkomatu.

Opak System w swojej ofercie, posiada pudełka tekturowe, których gabaryt A,B,C doskonale odnajdzie się w paczkomatach InPostu oraz zaprezentuje najwyższą jakość kartonów klapowych.

Myślę, że już znacie odpowiedź na pytanie: Gdzie kupić kartony do paczkomatu?

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium