• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Etykiety samoprzylepne FRAGILE 100 szt. Etykiety samoprzylepne FRAGILE 100 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

7,08 zł

Cena netto: 5,76 zł

szt.
zobacz więcej
Etykiety samoprzylepne GÓRA "STRZAŁKI" 100 szt. Etykiety samoprzylepne GÓRA "STRZAŁKI" 100 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

8,10 zł

Cena netto: 6,59 zł

szt.
zobacz więcej
Etykiety samoprzylepne GÓRA 100 szt. Etykiety samoprzylepne GÓRA 100 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

10,63 zł

Cena netto: 8,64 zł

szt.
zobacz więcej
Etykiety samoprzylepne NIE RZUCAĆ 100 szt. Etykiety samoprzylepne NIE RZUCAĆ 100 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

6,76 zł

Cena netto: 5,50 zł

szt.
zobacz więcej
Etykiety samoprzylepne PAKOWANO POD NADZOREM KAMER 100 szt. Etykiety samoprzylepne PAKOWANO POD NADZOREM KAMER 100 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

10,04 zł

Cena netto: 8,16 zł

szt.
zobacz więcej
Etykiety samoprzylepne UWAGA SZKŁO 100 szt. Etykiety samoprzylepne UWAGA SZKŁO 100 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

10,04 zł

Cena netto: 8,16 zł

szt.
zobacz więcej
Etykiety termiczne w rolce 100x150 500 szt. Etykiety termiczne w rolce 100x150 500 szt.
Producent: Opak-System
Cena:

22,95 zł

Cena netto: 18,66 zł

szt.
zobacz więcej

W dzisiejszych czasach ważna jest identyfikacja produktu. Lubimy wiedzieć z czym mamy do czynienia i jaka jest specyfikacja danego artykułu. Często informacje zawarte na etykietach, ułatwiają nam wybór. To na nich opiera się w dużej mierze handel. Dlatego wiemy jak ważne są etykiety samoprzylepne czy też etykiety termiczne. Rola jaką odgrywają, warunkuje sprzedaż produktu, ale także pozwala zachować pewną jej etykę i utrzymać należyty porządek. Jako Opak-System, oferujemy swoim klientom dwa rozmiary etykiet samoprzylepnych i etykiety termiczne na rolce.

Etykiety samoprzylepne A4

Etykiety samoprzylepne A4 są jednym z bardziej popularnych formatów. Ten rodzaj, pozwala w wygodny sposób umieszczenia na nich pożądanych informacji. Wydruk ma przejrzystą formę, dzięki której identyfikacja produktu jest bardzo łatwa. Prostokątny format etykiety samoprzylepnej sprawdza się bardzo dobrze na różnego rodzaju opakowaniach. Stosowany jest w wielu branżach i instytucjach, tj. biura, urzędy, sektor spożywczy, czy chemiczny. Z powodzeniem na etykietach samoprzylepnych można zastosować kod kreskowy czy QR.

Etykiety samoprzylepne od Opak-System

Etykiety samoprzylepne, jakie oferujemy swoim klientom są w kolorze białym. Ich rozmiary to 210x128 mm i 210x297 mm. Ilość arkuszy w kartoniku to 100 sztuk. Nasze etykiety samoprzylepne, wykonane są na wysokiej jakości papierze, przystosowanym do druku cyfrowego, laserowego  i do kopiarek. Natomiast klej, którym są pokryte, odporny jest na wysokie temperatury.

Etykiety termiczne – informacja o produkcie

Etykiety termiczne, są najczęściej drukowane na odpowiednim papierze termicznym, który odporny jest na wilgoć i niskie temperatury. Sprawdzają się bardzo dobrze w logistyce, wszelkich przesyłkach kurierskich, magazynach czy halach produkcyjnych. Niekorzystne warunki zewnętrzne nie zaszkodzą ich estetyce.

W naszej ofercie dostępne są etykiety termiczne 100x150 mm. Są to etykiety termiczne na rolce, w ilości 500 szt. Pokryte są bardzo dobrym klejem kauczukowym HotMelt, który uniemożliwia ich odklejanie się.

Etykiety samoprzylepne i etykiety termiczne – zastosowanie

Etykiety samoprzylepne A4 czy etykiety termiczne na rolce mają swoje zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Z ich właściwości i funkcjonalności korzysta: branża spożywcza, farmaceutyczna, kosmetyczna, biblioteki, urzędy czy biurowce. W zależności od potrzeb, takie etykiety zostają użyte.

Czy będą to konkretne produkty, czy całe opakowania mieszczące się na halach i magazynach, czy też asortyment znajdujący się w archiwum danej instytucji. W każdym z tych miejsc, etykieta samoprzylepna czy etykieta termiczna, spełni swoją rolę.

Mogą być na niej zawarte konkretne informacje, logo, kod kreskowy czy QR, w zależności od preferencji. Taki nadruk pozwala na dobrą identyfikację produktu, a zarazem na jego rozpoznawalność i pewnego rodzaju promocję. Dlatego tak wiele instytucji i przedsiębiorstw dba o tego rodzaju estetykę, która często stanowi wizytówkę firmy.

Zakres rozmiarów etykiet oferowanych przez Opak-System, pozwoli na dopasowanie wydruku do indywidualnych potrzeb. Natomiast wybór odpowiedniego ich rodzaju, zapewni identyfikację danego artykułu. Etykiety samoprzylepne czy etykiety termiczne, podkreślą wartość produktu, zachowają jego odpowiednią estetykę i wypromują  odpowiednio markę.

Prawidłowa identyfikacja każdego produktu jest współcześnie niezwykle ważna, bowiem rosnąca świadomość konsumencka sprawiła, że chcemy wiedzieć „z czym mamy do czynienia” i jaka jest dokładna specyfikacja danego towaru. Stąd umieszczenie na produktach odpowiednio uzupełnionych etykiet jest wręcz wymogiem w dzisiejszych czasach. Należy jednak pamiętać, że niniejsze etykiety powinny być trwałe – nie dopuszczalne jest ich odklejanie się bądź ścieranie naniesionych informacji. Z tego względu popularnością cieszą się etykiety samoprzylepne z nadrukiem oraz etykiety samoprzylepne kurierskie, które bez problemu kupisz w naszej hurtowni opakowań – OpakSystem.

Etykiety samoprzylepne z nadrukiem od OpakSystem

W naszej hurtowni wyposażyć można się w gotowe etykiety samoprzylepne z nadrukiem, dostępne w trzech rodzajach – naniesionych napisach: „GÓRA”, „NIE RZUCAĆ”, „UWAGA! SZKŁO”. Prosta i czytelna grafika sprawia, że nasze etykiety umożliwiają szybko i wyraźnie oznaczyć przeznaczone do transportu paczki czy przesyłki, dając np. kurierom jasne informacje, co przewożą i jak powinni się z daną rzeczą obchodzić. Tym sposobem można uniknąć wielu nieprzyjemnych nieporozumień, które finalnie mogą doprowadzić do uszkodzenia naszej przesyłki, zwłaszcza jeżeli towar znajdujący się w środku jest delikatny, jak np. szło, ceramika, porcelana czy cenne, stare pamiątki.

Oferowane przez nas etykiety samoprzylepne z nadrukiem wykonane są z wysokiej jakości papieru, pokrytego jednostronnie mocnym klejem, odpornym na wysokie temperatury, który dobrze trzyma się powierzchni. Ich dystrybucję prowadzimy w wygodnych pakietach zawierających 100 sztuk naklejek.

Poznaj nasze etykiety samoprzylepne kurierskie

Etykiety samoprzylepne kurierskie przeznaczone są do samodzielnego zadruku cyfrowego, laserowego, a także do kopiarek. W naszej hurtowni dostępne są dwa główne rodzaje tego produktu:

• etykiety samoprzylepne w rozmiarze 210x297 mm oraz 210x148 mm, z klejem odpornym na wysokie temperatury, pakowane w kartoniki po 100 sztuk,
• etykiety termiczne na rolce, 500 sztuk naklejek, każda o rozmiarze 100x150 mm, klejone na mocnym kleju kauczukowym, który zapobiega odklejaniu się etykiet i daje odporność na niskie temperatury.

Różnorodność oferowanych etykiet samoprzylepnych kurierskich pozwala każdemu dopasować wydruk do własnych, indywidualnych potrzeb.

#jak wysyłać szklane przedmioty

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium