Niebieska folia stretch

Niebieska folia stretch to alternatywne rozwiązanie dla białej i czarnej folii. Zapewnia ona bardzo estetyczny wygląd przesyłki i zabezpiecza ją przed wścibskim wzrokiem postronnych osób. Niebieska folia bardzo dobrze sprawdza się do pakowania nawet niezwykle ciężkich ładunków, odpowiednio je stabilizując.

Dzięki niebieskiej folii stretch transportowany ładunek jest zabezpieczony przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi i środowiskowymi takimi, jak wilgoć, promieniowanie UV czy wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia.

Folia stretch niebieska – czym się charakteryzuje?

Niebieska folia stretch wykonywana jest z polietylenu, który jest zabarwiany w procesie produkcji. Zachowuje wszystkie parametry techniczne najbardziej popularnej na rynku transparentnej folii. Jest to materiał wysoko rozciągliwy, o dużej odporności na rozerwanie, przy jednoczesnej niewielkiej grubości.

Folia stretch niebieska ma również świetne parametry czepne. Doskonale przylega do powierzchni wykonanych z najróżniejszych materiałów. To zapewnia nie tylko odpowiednią szczelność krycia i bardzo dobre zabezpieczenie przedmiotów. Ułatwia również i przyspiesza proces pakowania, dzięki temu, że kolejne warstwy folii świetnie do siebie przylegają do siebie i do innych powierzchni. 

Niebieska folia stretch idealna do pakowania ważnych przesyłek

Niebieska folia stretch spełnia jeszcze jedną ważną funkcję. Pozwala ona zachować anonimowość przedmiotów znajdujących się w ładunku, chroniąc je przed wzrokiem osób postronnych. Oferowana folia stretch to gwarancja wytrzymałości, wydajności oraz pełnej ochrony transportowanego ładunku.

Kolorowa folia stretch

Kolorowa folia stretch nie odbiega swoimi parametrami technicznymi, a tym samym możliwościami zastosowania, od transparentnej folii stretch. Równie dobrze zabezpiecza i stabilizuje. Kolor jest bez wątpienia jej dodatkowym atutem, który można wykorzystać w komunikacji wizualnej z klientami. Kolorowa folia stretch daje możliwość dostosowania wyglądu przesyłki do szaty graficznej firmy lub marki.

Folia stretch 1,5 kg 23mic niebieska Folia stretch 1,5 kg 23mic niebieska
Producent: Opak-System
Cena: 13,30 zł (netto: 10,81 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 1,5 kg x 20 szt niebieska Folia stretch 1,5 kg x 20 szt niebieska
Producent: Opak-System
Cena: 261,00 zł (netto: 212,20 zł )
szt.
zobacz więcej
Folia stretch 3,0 kg x 10 niebieska Folia stretch 3,0 kg x 10 niebieska
Producent: Opak-System
Cena: 318,00 zł (netto: 258,54 zł )
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl