• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Przekładki tekturowe 1000x1100 3 warstwowe (800szt.) Przekładki tekturowe 1000x1100 3 warstwowe (800szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

1 788,36 zł

Cena netto: 1 453,95 zł

szt.
zobacz więcej
Przekładki tekturowe 1000x1200 3 warstwowe (800szt.) Przekładki tekturowe 1000x1200 3 warstwowe (800szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

1 788,36 zł

Cena netto: 1 453,95 zł

szt.
zobacz więcej
Przekładki tekturowe 800x1200 3 warstwowe (700szt.) Przekładki tekturowe 800x1200 3 warstwowe (700szt.)
Producent: Opak-System
Cena:

1 195,56 zł

Cena netto: 972,00 zł

szt.
zobacz więcej

PRZEKŁADKI TEKTUROWE

Przekładka tekturowa ma szerokie zastosowanie w transporcie i logistyce. Znakomicie sprawdza się jako materiał na opakowanie przedmiotów wielkogabarytowych i o nietypowych kształtach. Pakowanie pojedynczych Dzięki zastosowaniu przekładek towar nie przesuwa się w czasie transportu. Z racji swojej budowy przekładki można ciąć na dowolne części. Wytworzone z tektury przekładki świetnie spełniają funkcje zabezpieczające i amortyzujące pomiędzy poszczególnymi warstwami towarów ułożonych na palecie.

Proponowane przez nas przekładki tekturowe zrobione są z 3-warstwowej tektury falistej. Dzięki temu odznaczają się dużą wytrzymałością na obciążenia i doskonale sprawdzają nie tylko do przekładania towarów na palecie, ale również do wzmacniania opakowań. Zaletą tego rodzaju zabezpieczeń jest wysoka skuteczność w ochronie towarów oraz niski koszt. W większości przypadków z przekładek można korzystać wielokrotnie, a po ich zużyciu można je przeznaczyć do recyklingu.

Przekładki tekturowe zastosowanie:

  • Warstwa oddzielająca pakowany towar (np. szklane butelki)
  • Pakowanie pojedynczych książek, albumów, obrazów itp.
  • Wzmacnianie opakowań
  • Transport i magazynowanie produktów

Przekładka tekturowa to produkt, który bez wątpienia doceni każdy, kto pracuje między innymi w takich branżach, jak: przemysł kosmetyczny, chemiczny, samochodowy. Sprawdzają się one także przy produkcji napojów lub w chłodniach oraz przetwórstwie tworzyw sztucznych. Przekładki tekturowe znajdą także zastosowanie w transporcie i logistyce.

Ich szerokie zastosowanie zupełnie nie dziwi. Tego typu produkt można wykorzystać, chociażby jako:

- materiał do opakowania przedmiotów o nietypowych kształtach oraz wielkich gabarytach;
- do zapakowania pojedynczych produktów. Przekładki tekturowe zabezpieczają w takim przypadku towar przed przesuwaniem się w trakcie transportu;
- przekładkę kartonową na palety. Wówczas przekładka tworzy pierwszą warstwę oddzielającą towar od palety. W przypadku na przykład szklanych butelek zmniejsza to ryzyko ich rozbicia się;
- przekładki świetnie sprawdzają się także do rozdzielania towaru na palecie, pełniąc funkcję amortyzującą i zabezpieczającą produkty;
- oraz jako wzmocnienie opakowań.

Wymiary przekładek tekturowych

W ofercie sklepu Opak System znajdziesz przekładki tekturowe 3-warstwowe wykonane z tektury falistej. Oferowany przez nas produkt występuję w trzech rozmiarach. Są to:
- przekładki tekturowe 1200x800;
- przekładki tekturowe 1000x1200;
- przekładki tekturowe 1000x1100.

Przekładka tekturowa to ekologia!

Tak wyprodukowane przekładki tekturowe dają gwarancję skuteczności w ochronie towarów przy niskim koszcie. Ponadto, producenci przekładek tekturowych podkreślają, iż jest to produkt niezwykle ekologiczny, ponieważ nie tylko można go użyć kilkakrotnie, ale także po wyeksploatowaniu można przeznaczyć go do recyklingu, za co z pewnością podziękuje ci nasza planeta.

#jakie urządzenia i akcesoria do magazynu #zastosowania tektury falistej

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium