• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Folia stretch MASZYNOWA 17my 500mm Folia stretch MASZYNOWA 17my 500mm
Producent: Opak-System
Cena:

8,08 zł

Cena netto: 6,57 zł

kg
zobacz więcej
Folia stretch MASZYNOWA 23my 500mm Folia stretch MASZYNOWA 23my 500mm
Producent: Opak-System
Cena:

8,08 zł

Cena netto: 6,57 zł

kg
zobacz więcej
Folia stretch MASZYNOWA 23my 500mm Folia stretch MASZYNOWA 23my 500mm
Producent: Opak-System
Cena:

8,70 zł

Cena netto: 7,07 zł

kg
zobacz więcej
Folia stretch MASZYNOWA 30my 500mm Folia stretch MASZYNOWA 30my 500mm
Producent: Opak-System
Cena:

8,08 zł

Cena netto: 6,57 zł

kg
zobacz więcej

Folia stretch do pakowania maszynowego

Ten rodzaj folii używany jest do owijania materiałów zbiorczych przy użyciu maszyn pakujących. Jego rozciągliwość wynosi od 150% do 440%. Standardowa szerokość rolki to 50 cm, waga: 13-19 kg, grubość: 7-30 mic. Występuje w dwóch podstawowych wersjach kolorystycznych: przezroczystej i czarnej.

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa to materiał dedykowany przedsiębiorstwom i firmom produkcyjnym, które na większą skalę zajmują się pakowaniem i wysyłką wytwarzanych dóbr. By przyśpieszyć ostatni etap związany z zabezpieczeniem towaru w trakcie transportu, korzystają z zautomatyzowanych rozwiązań. Folia stretch maszynowa dedykowana jest do użycia w owijarkach automatycznych i dostosowanych do pakowania liniach produkcyjnych.

Folia maszynowa – atuty materiału

Folia maszynowa stretch wykonana jest, jak wszystkie tego typu folie, z polietylenu. Ten jest bardzo dobrze znany jako materiał o dużej rozciągliwości przy jednoczesnym utrzymaniu jego parametrów wytrzymałościowych na wysokim poziomie. Dzięki temu z powodzeniem wykorzystywany jest do stabilizacji nawet dość ciężkich, a przede wszystkim wielkogabarytowych przedmiotów. Kolejne warstwy folii bardzo dobrze przylegają do siebie i do powierzchni materiałów, które zabezpieczają. To zapewnia im dodatkową ochronę przez niekorzystnym wpływem warunków zewnętrznych – wilgocią, brudem i kurzem. Folia maszynowa stretch jest również odporna na wysokie i niskie temperatury powietrza, w tym na ich wahania.

Folia maszynowa stretch – parametry

Maszynowy stretch można dostosować do indywidualnych wymagań co do wytrzymałości materiału, który wynika z jego grubości. Oprócz najpopularniejszej na rynku folii stretch o grubości 23 mic, wybrać można również jej inne wersje. Do mniej wymagających zabezpieczeń użyty może być maszynowy stretch o grubości 17 mic. Natomiast do poważniejszych zadań, gdzie wymagana jest znacznie lepsza stabilizacja bądź pewniejsze zabezpieczenie przesyłanych towarów, dobrze sprawdzi się folia maszynowa stretch o grubości 30 mic.  

Maszynowy stretch oferujemy w rolkach, których szerokość wynosi 50 mm – jest to ustandaryzowana szerokość rolki, kompatybilna z najczęściej używanymi na rynku owijarkami maszynowymi. Materiał dostępny jest w wersji transparentnej oraz kryjącej.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium