• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Hurtownia opakowań Szczecin

opakowania Szczecin hurtownia

Hurtownia opakowań w Szczecinie

Opak-System to renomowany producent i dystrybutor wysokiej klasy materiałów opakowaniowych. Nasza firma jest liderem w swojej dziecinie, cenionym nie tylko w kraju, ale i poza jego granicami. Pozycję tę zdobyliśmy i utrzymujemy dzięki ciągłemu rozwojowi i trzymaniu ręki na pulsie już przez ponad 15 lat obecności w branży opakowaniowej. Z naszych rozwiązań chętnie korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, małe i średnie firmy, jak i klienci indywidualni z całej Polski. Firmy nabywają u nas np. takie materiały, jak folia stretch, kartony czy taśma pakowa. W Szczecinie także mamy swoich nabywców. Klienci kupujący wszelkie taśmy, folie czy kartony w Szczecinie doceniają je za wytrzymałość, solidność, niezwykle wysoką jakość wykonania oraz niezawodność. Co za tym idzie, zyskują pewność, że wysyłany przez nich towar będzie doskonale zabezpieczony na czas magazynowania oraz transportu i dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

kartony, folia stretch hurtownia w Szczecinie

hurtownia Szczecin - kartony

Taśma pakowa, kartony i folia stretch Szczecin

Po takie produkty jak kartony, taśma pakowa czy folia stretch w Szczecinie każdego dnia sięgają pracownicy różnego rodzaju hurtowni, magazynów, a także sklepów e-commerce lub stacjonarnych. Pakując towar w nasze opakowania i materiały pakowe wiedzą, że będzie on należycie chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi, a o jedne i drugie podczas transportu przecież nietrudno.
Wszyscy klienci, którzy korzystają z usług naszej hurtowni w Szczecinie doceniają Opak-System także za wyjątkowo szeroką w porównaniu do konkurencji ofertę produktową. Tutaj każdy znajdzie produkty na miarę swoich potrzeb.
  • Mocne i wytrzymałe taśmy pakowe potrzebne do zaklejenia każdego pakunku?
  • Wypełniacze dające ochronę przedmiotom wewnątrz paczki?
  • Folia stretch idealna do zabezpieczenia z zewnątrz przesyłek o dowolnych kształtach i gabarytach?
  • A może folia bąbelkowa doskonale chroniąca przed zniszczeniem produkty delikatne i kruche?

opakowania hurtownia w Szczecinie

Szczecin - hurtownia opakowań

folie stretch, kartony w hurtowni opakowań Szczecin

Opakowania Szczecin | Hurtownia

Choć siedzibą hurtowni Opak-System jest leżąca nieopodal Rzeszowa Świlcza, oferowane przez nas produkty można kupić w całej Polsce, np. w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i oczywiście w Szczecinie, prowadzimy bowiem sklep internetowy.
 
Dzięki wyjątkowo sprawnie prowadzonej logistyce zakupione przez Ciebie taśmy pakowe, kartony, folia stretch czy inne opakowania dotrą na miejsce już drugiego dnia od złożenia zamówienia.  Hurtownia opakowań Szczecin to stuprocentowa pewność, że asortyment znajdzie się pod wskazanym w zamówieniu adresem w błyskawicznym tempie i bez żadnych problemów po drodze.
 
W tym miejscu musimy też koniecznie podkreślić, że zarówno produkty dostępne na miejscu, jak i te dystrybuowane via Internet mają identyczne parametry i taką samą wysoką jakość. Oznacza to, że niezależnie od preferowanej przez klientów formy zakupu, każdy otrzyma dokładnie to, czego oczekuje i potrzebuje.
Zakupione przez Ciebie opakowania w Szczecinie dostarczone zostaną Ci przez kuriera. Za jednym razem możesz złożyć naprawdę duże zamówienie, bez obaw, czy zostanie ono przyjęte, towar może bowiem ważyć nawet 300 kg. Realizacja takich zamówień nie stanowi dla nas żadnego kłopotu, to dla nas codzienność. Nieważne, gdzie mieści się siedziba Twojej firmy, zawsze wszystko przebiegnie równie dobrze.
 
Działając już kilkanaście lat w branży opakowaniowej staramy się, by każdy skierowany do naszych klientów produkt spełniał wszystkie normy jakości i wytrzymałości. Poza tym priorytetem dla nas jest szybkość i dokładność w realizacji wszystkich zamówień, niezależnie od ich wielkości czy ceny, na które opiewają. W końcu Twoje zadowolenie równa się naszej satysfakcji!
 
Dla Opak-System wyjątkowo istotny jest także ciągły rozwój. Jak już wspomnieliśmy, zdobyliśmy pozycję lidera w naszej branży, a wraz z nią zaufanie setek klientów z różnych sektorów biznesu, a także indywidualnych, którzy kupują u nas od lat. Sprawna logistyka umożliwia dostarczenie przesyłki do każdej lokalizacji, nieważne, czy jest to Szczecin, Lublin, Warszawa czy Krosno.
 
Jeśli więc szukasz sprawdzonego producenta i dystrybutora wysokiej klasy materiałów opakowaniowych , który może też pochwalić się sprawnym zapleczem logistycznym – wybierz Opak-System!
Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium