• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Hurtownia Opakowań Lublin

opakowania Lublin hurtownia

Opak-System to wiodący dystrybutor profesjonalnych materiałów do pakowania. Firma posiada już 15 lat doświadczenia, co pozwoliło nam dobrze poznać branżę i potrzeby konsumenckie. Oferowane przez nas produkty i akcesoria do pakowania to najwyższa jakość asortymentu. Dzięki temu towar może być skutecznie zabezpieczony i odpowiednio chroniony podczas transportu czy magazynowania. Staramy się w jak największym stopniu zaspokajać potrzeby naszych klientów i dlatego mamy już wielu zadowolonych odbiorców naszych usług i towaru.

Mimo, że Nasza siedziba znajduje się w Świlczy, dużym atutem naszej firmy jest możliwość dostarczenia produktów na terenie całej Polski. Nasz asortyment może z powodzeniem dotrzeć i w każdy zakątek kraju. Chcemy być jak najbliżej naszych kontrahentów, stwarzając im większy dostęp do asortymentu Opak-System. Prowadzony przez nas sklep on-line oferuje produkty do pakowania czy też akcesoria, które mogą być już w zasięgu wszystkich zainteresowanych.

Opakowania w Lublinie - folia stretch oraz bąbelkowa 

Opak-System jest firmą, która bardzo rozwinęła się na przełomie ostatnich lat i cały czas podąża w tym kierunku. Firma wciąż kreuje nowe rozwiązania, które jeszcze w lepszym stopniu mogą uskutecznić proces pakowania. Zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość oferowanych materiałów i produktów.

Opakowania do wysyłek stwarzają szerokie spektrum możliwości, dzięki którym dany artykuł, może być solidnie zabezpieczony i odpowiednio chroniony na czas transportu czy przechowywania.

Dbamy także o swoich partnerów biznesowych, oferując im rozwiązania adekwatne do ich branży. Dzięki czemu, każda ze stron ma nieocenione profity ze współpracy.

kartony, folia stretch hurtownia w Lublinie

hurtownia Lublin - kartony

Hurtownia opakowań Lublin – sprawdź ofertę Opak System

Oferujemy opakowania do wysyłek, materiały do pakowania i wszelkie akcesoria, które są niezbędne w całym procesie pakowania. Znajdziemy wśród nich:
taśmy pakowe,
• taśmy bandujące,
• kartony,
• koperty,
• elementy łączące taśmy,
• tekturę falistą,
• folię do pakowania (stretch i bąbelkową),
• piankę polietylenową,
• opakowania foliowe,
• opakowania jednorazowe do gastronomii,
• i wiele innych, które znajdują się na wyposażeniu hurtowni.

opakowania hurtownia w Lublinie

Lublin-hurtownia opakowań

folie stretch, kartony w hurtowni opakowań Lublin

Hurtownia opakowań w Lublinie – poznaj możliwości Opak-System

Możliwość dotarcia w każde miejsce to nasza odpowiedź na zaspokojenie potrzeb konsumenckich. To także krok w kierunku dalszego rozwoju, otworzenia się na nowe możliwości i współpracę. To również chęć bycia bliżej swoich klientów, stwarzając im jeszcze łatwiejszy dostęp do bogatego asortymentu jaki oferujemy. Posiadamy wiele produktów w magazynach i na tym nie poprzestajemy.

Opak-System zawsze staje na wysokości zadania i jest do pełnej dyspozycji klienta. Dla dużych zamówień jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne możliwości negocjacji cen. Nasza wykwalifikowana kadra bez problemu pomoże wybrać odpowiednie produkty dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego klienta. Dbamy o to, aby pożądane artykuły dotarły w jak najszybszym możliwym czasie do odbiorcy.

Opak-System współpracuje z wieloma zróżnicowanymi podmiotami, dzięki czemu posiada duże doświadczenie. Charakteryzuje nas jakość, solidność i troska o klienta. Dlatego nasze produkty do pakowania są wysokiej klasy towarem.

Współpracujemy z wieloma klientami z różnych regionów Polski. Dzisiejsza logistyka pozwala na dostarczenie zamówień do każdego miejsca w Polsce. Priorytetowi klienci Opak-System posiadają swoje siedziby w m.in. KrakowiePrzemyśluWarszawiePoznaniu, Katowicach lub Krośnie. Wszyscy z nich kupują w Opak-System takie produkty, jak np. taśma pakowa, folia stretch, folia bąbelkowa, pianka polietylenowa czy kartony. Lublin nie jest tu wyjątkiem, do tego miasta bowiem także wysyłamy nasze artykuły opakowaniowe.

 

Potrzebujesz solidnie zabezpieczyć swoją przesyłkę czy magazynowane artykuły? Skontaktuj się z nami.

Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium