• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Hurtownia Opakowań Lublin

opakowania Lublin hurtownia

Opak-System to wiodący dystrybutor profesjonalnych materiałów do pakowania. Firma posiada już 15 lat doświadczenia, co pozwoliło nam dobrze poznać branżę i potrzeby konsumenckie. Oferowane przez nas produkty i akcesoria do pakowania to najwyższa jakość asortymentu. Dzięki temu towar może być skutecznie zabezpieczony i odpowiednio chroniony podczas transportu czy magazynowania. Staramy się w jak największym stopniu zaspokajać potrzeby naszych klientów i dlatego mamy już wielu zadowolonych odbiorców naszych usług i towaru.

Mimo, że Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie, dużym atutem naszej firmy jest możliwość dostarczenia produktów na terenie całej Polski. Nasz asortyment może z powodzeniem dotrzeć i w każdy zakątek kraju. Chcemy być jak najbliżej naszych kontrahentów, stwarzając im większy dostęp do asortymentu Opak-System. Prowadzony przez nas sklep on-line oferuje produkty do pakowania czy też akcesoria, które mogą być już w zasięgu wszystkich zainteresowanych.

Opakowania w Lublinie - folia stretch oraz bąbelkowa 

Opak-System jest firmą, która bardzo rozwinęła się na przełomie ostatnich lat i cały czas podąża w tym kierunku. Firma wciąż kreuje nowe rozwiązania, które jeszcze w lepszym stopniu mogą uskutecznić proces pakowania. Zwraca szczególną uwagę na wysoką jakość oferowanych materiałów i produktów.

Opakowania do wysyłek stwarzają szerokie spektrum możliwości, dzięki którym dany artykuł, może być solidnie zabezpieczony i odpowiednio chroniony na czas transportu czy przechowywania.

Dbamy także o swoich partnerów biznesowych, oferując im rozwiązania adekwatne do ich branży. Dzięki czemu, każda ze stron ma nieocenione profity ze współpracy.

kartony, folia stretch hurtownia w Lublinie

hurtownia Lublin - kartony

Hurtownia opakowań Lublin – sprawdź ofertę Opak System

Oferujemy opakowania do wysyłek, materiały do pakowania i wszelkie akcesoria, które są niezbędne w całym procesie pakowania. Znajdziemy wśród nich:
taśmy pakowe,
• taśmy bandujące,
• kartony,
• koperty,
• elementy łączące taśmy,
• tekturę falistą,
• folię do pakowania (stretch i bąbelkową),
• piankę polietylenową,
• opakowania foliowe,
• opakowania jednorazowe do gastronomii,
• i wiele innych, które znajdują się na wyposażeniu hurtowni.

opakowania hurtownia w Lublinie

Lublin-hurtownia opakowań

folie stretch, kartony w hurtowni opakowań Lublin

Hurtownia opakowań w Lublinie – poznaj możliwości Opak-System

Możliwość dotarcia w każde miejsce to nasza odpowiedź na zaspokojenie potrzeb konsumenckich. To także krok w kierunku dalszego rozwoju, otworzenia się na nowe możliwości i współpracę. To również chęć bycia bliżej swoich klientów, stwarzając im jeszcze łatwiejszy dostęp do bogatego asortymentu jaki oferujemy. Posiadamy wiele produktów w magazynach i na tym nie poprzestajemy.

Opak-System zawsze staje na wysokości zadania i jest do pełnej dyspozycji klienta. Dla dużych zamówień jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne możliwości negocjacji cen. Nasza wykwalifikowana kadra bez problemu pomoże wybrać odpowiednie produkty dostosowane do indywidulanych potrzeb każdego klienta. Dbamy o to, aby pożądane artykuły dotarły w jak najszybszym możliwym czasie do odbiorcy.

Opak-System współpracuje z wieloma zróżnicowanymi podmiotami, dzięki czemu posiada duże doświadczenie. Charakteryzuje nas jakość, solidność i troska o klienta. Dlatego nasze produkty do pakowania są wysokiej klasy towarem.

Współpracujemy z wieloma klientami z różnych regionów Polski. Dzisiejsza logistyka pozwala na dostarczenie zamówień do każdego miejsca w Polsce. Priorytetowi klienci Opak-System posiadają swoje siedziby w m.in. KrakowiePrzemyśluWarszawiePoznaniu, Katowicach lub Krośnie.

Potrzebujesz solidnie zabezpieczyć swoją przesyłkę czy magazynowane artykuły? Skontaktuj się z nami.

Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium