• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Hurtownia Opakowań Kraków

opakowania kraków hurtownia

Opak-System jest wiodącym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiałów do pakowania i akcesoriów. Działamy w branży już 15 lat, co pozwoliło nam dobrze poznać rynek konsumencki. Nasze produkty używane są zarówno przez firmy jak i indywidualnych klientów.

Oferowane przez Opak-System opakowania do wysyłek cieszą się dużą popularnością, stwarzając dla przesyłanych i magazynowanych artykułów znakomite warunki. To przede wszystkim gwarancja dobrej ochrony i bezpieczeństwa.

Nasze produkty do pakowania wykorzystywane są do zabezpieczania większych i mniejszych paczek lub zupełnie małych przedmiotów. Materiały do pakowania to nie wszystko. Oferujemy również akcesoria do pakowania, które są niezbędnym elementem podczas całego procesu. Dzięki nim czynności związane z przygotowaniem paczki stają się dużo prostsze i zajmują mniej czasu.

Opak-System stawia na rozwój, który pozwoli jeszcze w większym stopniu zadbać o potrzeby konsumenckie i stworzyć klientom jak najlepsze warunki dostępu do asortymentu. Swoją siedzibę mamy w Rzeszowie, ale prowadzony przez nas sklep internetowy umożliwia zakup artykułów z każdego miejsca w kraju. 

kartony, folia stretch hurtownia w krakowie

hurtownia kraków - kartony

Dzisiejsza logistyka bez problemu jest w stanie dostarczyć zamówienie już na drugi dzień od chwili złożenia. Kładziemy duży nacisk na jakość i niezawodność.

Cieszymy się, że Opak-System może godnie reprezentować branżę opakowaniową. Nie poprzestajemy na tym i poszukujemy wciąż nowych rozwiązań, które pozwolą nam być dobrym partnerem biznesowym i liderem w sektorze opakowaniowym.

Hurtownia opakowań Kraków

Możliwość dostarczenia naszego asortymentu w każdy region Polski, stwarza dobre perspektywy rozwoju i lepsze dotarcie do klientów, których potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze produkty do pakowania czy materiały do pakowania, z roku na rok, zdobywają szerokie grono nowych konsumentów. Obecnie jest to liczba kilku tys. zadowolonych klientów, która stale się powiększa.

opakowania hurtownia w krakowie

kraków-hurtownia opakowań

folie stretch, kartony w hurtowni opakowań Kraków

Opakowania w Krakowie

Opakowania do wysyłek jakie oferujemy z możliwością dostarczenia ich do każdego miasta w Polsce, idealnie sprawdzą się podczas przesyłania mniejszych przedmiotów. Są to opakowania foliowe, woreczki lub koperty, które dostępne są w różnych rozmiarach. Zapewnią one dobrą ochronę na czas transportu i każdy może dostosować je do swoich potrzeb.

Inne produkty do pakowania również z powodzeniem mogą być dostarczone przez kuriera. Będą nimi m.in.: folia stretch oraz bąbelkowa, taśmy pakowe różnego rodzaju, tektura do pakowania, kartony oraz inne materiały do pakowania i akcesoria, które wpłynął na sprawny przebieg całego procesu związanego z przesyłką czy magazynowaniem. Dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą sprzedażową.

Opak-System to firma z dużymi możliwościami. Jest wiodącym dystrybutorem materiałów do pakowania. Prezentuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Kreuje uniwersalne rozwiązania, odpowiednie dla wielu branż. Stale się rozwija, czego dobrym przykładem jest ilość realizowanych zamówień i możliwość dostarczenia ich na terenie całego kraju. Opak-System inwestuje w przyszłość i potrzeby swoich klientów.

Współpracujemy z wieloma klientami z różnych regionów Polski. Dzisiejsza logistyka pozwala na dostarczenie zamówień do każdego miejsca w Polsce. Priorytetowi klienci Opak-System posiadają swoje siedziby w m.in. LubliniePrzemyśluWarszawiePoznaniu, Katowicach lub Krośnie

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz wysokiej jakości produktów do pakowania, akcesoriów czy materiałów.

Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium