• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Hurtownia Opakowań Kraków

opakowania kraków hurtownia

Opak-System jest wiodącym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości materiałów do pakowania i akcesoriów. Działamy w branży już 15 lat, co pozwoliło nam dobrze poznać rynek konsumencki. Nasze produkty używane są zarówno przez firmy jak i indywidualnych klientów.

Oferowane przez Opak-System opakowania do wysyłek cieszą się dużą popularnością, stwarzając dla przesyłanych i magazynowanych artykułów znakomite warunki. To przede wszystkim gwarancja dobrej ochrony i bezpieczeństwa.

Nasze produkty do pakowania wykorzystywane są do zabezpieczania większych i mniejszych paczek lub zupełnie małych przedmiotów. Materiały do pakowania to nie wszystko. Oferujemy również akcesoria do pakowania, które są niezbędnym elementem podczas całego procesu. Dzięki nim czynności związane z przygotowaniem paczki stają się dużo prostsze i zajmują mniej czasu.

Opak-System stawia na rozwój, który pozwoli jeszcze w większym stopniu zadbać o potrzeby konsumenckie i stworzyć klientom jak najlepsze warunki dostępu do asortymentu. Swoją siedzibę mamy w Rzeszowie, ale prowadzony przez nas sklep internetowy umożliwia zakup artykułów z każdego miejsca w kraju. 

kartony, folia stretch hurtownia w krakowie

hurtownia kraków - kartony

Dzisiejsza logistyka bez problemu jest w stanie dostarczyć zamówienie już na drugi dzień od chwili złożenia. Kładziemy duży nacisk na jakość i niezawodność.

Cieszymy się, że Opak-System może godnie reprezentować branżę opakowaniową. Nie poprzestajemy na tym i poszukujemy wciąż nowych rozwiązań, które pozwolą nam być dobrym partnerem biznesowym i liderem w sektorze opakowaniowym.

Hurtownia opakowań Kraków

Możliwość dostarczenia naszego asortymentu w każdy region Polski, stwarza dobre perspektywy rozwoju i lepsze dotarcie do klientów, których potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu. Nasze produkty do pakowania czy materiały do pakowania, z roku na rok, zdobywają szerokie grono nowych konsumentów. Obecnie jest to liczba kilku tys. zadowolonych klientów, która stale się powiększa.

opakowania hurtownia w krakowie

kraków-hurtownia opakowań

folie stretch, kartony w hurtowni opakowań Kraków

Opakowania w Krakowie

Opakowania do wysyłek jakie oferujemy z możliwością dostarczenia ich do każdego miasta w Polsce, idealnie sprawdzą się podczas przesyłania mniejszych przedmiotów. Są to opakowania foliowe, woreczki lub koperty, które dostępne są w różnych rozmiarach. Zapewnią one dobrą ochronę na czas transportu i każdy może dostosować je do swoich potrzeb.

Inne produkty do pakowania również z powodzeniem mogą być dostarczone przez kuriera. Będą nimi m.in.: folia stretch oraz bąbelkowa, taśmy pakowe różnego rodzaju, tektura do pakowania, kartony oraz inne materiały do pakowania i akcesoria, które wpłynął na sprawny przebieg całego procesu związanego z przesyłką czy magazynowaniem. Dlatego warto zapoznać się z pełną ofertą sprzedażową. Kupisz u nas wszystko, co potrzebne do zabezpieczenia przesyłki, niezależnie czy interesują Cię urządzenia do pakowania, specjalistyczne taśmy czy też takie podstawowe materiały, jak np. taśmy pakowe lub folia bąbelkowa. Kraków, Wrocław, Zielona Góra czy każda inna miejscowość w Polsce – dzięki kurierowi nasze produkty dotrą pod każdy adres.

Opak-System to firma z dużymi możliwościami. Jest wiodącym dystrybutorem materiałów do pakowania. Prezentuje najwyższą jakość oferowanych produktów. Kreuje uniwersalne rozwiązania, odpowiednie dla wielu branż. Stale się rozwija, czego dobrym przykładem jest ilość realizowanych zamówień i możliwość dostarczenia ich na terenie całego kraju. Opak-System inwestuje w przyszłość i potrzeby swoich klientów.

Współpracujemy z wieloma klientami z różnych regionów Polski. Dzisiejsza logistyka pozwala na dostarczenie zamówień do każdego miejsca w Polsce. Priorytetowi klienci Opak-System posiadają swoje siedziby w m.in. LubliniePrzemyśluWarszawiePoznaniu, Katowicach lub Krośnie

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz wysokiej jakości produktów do pakowania, akcesoriów czy materiałów.

Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium