• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Taśmy pakowe do chłodni
W chłodniach panują specyficzne warunki, które zdecydowanie nie są sprzymierzeńcem tradycyjnych taśm pakowych, powszechnie stosowanych w szeregu innych miejsc. Z uwagi na niskie temperatury, z którymi ma się tam do czynienia, do zabezpieczenia opakowań do nich przeznaczonych wykorzystywać należy specjalistyczne taśmy odporne na działanie mrozu.

Sięgając po profesjonalne taśmy odporne na niekorzystne warunki zyskujesz pewność, że opakowanie oraz jego zawartość pozostaną trwale zabezpieczone bez względu na czas ekspozycji na mróz.

Oferowane przez nas wysokiej jakości taśmy do chłodni w pełni zachowują swoje właściwości klejące nawet w wyjątkowo niskich temperaturach. Są to ponadprzeciętnie wytrzymałe i wyjątkowo trwałe taśmy odporne na mróz, które nie pękają, nie odklejają się ani nie kruszą w warunkach chłodniczych.

Stanowią niezawodne i kompleksowe rozwiązanie do chłodni, bez którego niemożliwe jest bezpieczne przechowywanie i transportowanie towarów wymagających utrzymania w niskiej temperaturze.

 Zobacz taśmy producenta

Opak System

taśmy pakowe do chłodni

Taśmy odporne na niskie temperatury - kup taśmy pakowe do chłodni

 taśmy pakowe odporne na niskie temperaturyWysokiej klasy taśmy odporne na działanie mrozu, które mamy w swojej ofercie, nie tracą swoich właściwości nie tylko pod wpływem niskiej temperatury, ale również przy kontakcie z wilgocią. Charakteryzują się przy tym niezwykle wysoką wytrzymałością na rozciąganie i mocną siłą klejenia.

Klej, którym pokryte są sprzedawane przez nas taśmy do chłodni, zachowuje swoje parametry nawet w skrajnie niskich temperaturach, a konstrukcja nośna taśm nie ulega deformacji na skutek mrożenia.

Prezentowane tu taśmy pakowe do chłodni są całkowicie nietoksyczne, zatem doskonale nadają się do zaklejania paczek z artykułami spożywczymi przeznaczonymi do mrożenia.

Taśmy do zabezpieczania opakowań z żywnością, które mamy w ofercie, posiadają wszelkie wymagane atesty bezpieczeństwa. Dzięki temu wszystkiemu możesz bez obaw przechowywać czy też transportować produkty w odpowiednich dla nich, nawet ekstremalnych, warunkach.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą obejmującą funkcjonalne, odporne i elastyczne taśmy do chłodni w atrakcyjnych cenach.
Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium