• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Taśmy pakowe do pakowania kartonów

Taśmy pakowe samoprzylepne do klejenia kartonów

Niewiele jest branż, w których – czy to stale, czy też od czasu do czasu – nie wykorzystuje się kartonów. Nie mogłyby bez nich funkcjonować firmy e-commerce.Pudełka kartonowe znajdują zastosowanie choćby w branży spożywczej, kosmetycznej, motoryzacyjnej czy RTV/AGD. Są również niezastąpione podczas przeprowadzek i przy magazynowaniu.

Słowem, ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie czy to sklepu, czy też magazynu bez kartonowych pudeł. Oczywiście swoją rolę spełnią one dobrze tylko w towarzystwie wysokiej jakości taśmy do kartonów, którą posiadamy w swojej ofercie. Dzięki oferowanym przez nas taśmom pakowanie kartonów przebiegać będzie wyjątkowo sprawnie i całkowicie bezproblemowo.

Wysoka przyczepność i mocna siła klejenia sprzedawanej przez nas taśmy do zamykania kartonów sprawią, że klejenie stanie się nie tylko szybkie, ale także bezpieczne i – co równie ważne – niezawodne. W ten sposób zyskasz pewność, że podczas transportu wysłana przez Ciebie przesyłka przypadkowo nie otworzy się, a jej zawartość nie wypadnie, co mogłoby wiązać się z uszkodzeniem towaru i niezadowoleniem klienta.


 Zobacz taśmy producenta

Opak System

taśmy do pakowania kartonów

Taśmy pakowe do pakowania kartonów

 pakowanie kartonów - taśmy

Sprzedawane przez nas taśmy do zamykania kartonów są bardzo wytrzymałe i niesłychanie uniwersalne, przez co stanowią doskonałe rozwiązanie w pakowaniu w e-commerce. Taśmami samoprzylepnymi pakowymi można szczelnie zakleić dosłownie każde pudełko, niezależnie od jego wielkości czy też zawartości. Łączenia przy skrzydełkach kartonu, stanowiące newralgiczne punkty, w każdym z tych przypadków będą odpowiednio zaklejone, dzięki czemu nie rozchylą się podczas transportu lub przenoszenia z miejsca na miejsce na terenie magazynu.
 
Zadbaj o skuteczne i trwałe pakowanie kartonów, sięgając po nasze taśmy samoprzylepne pakowe. To nieodzowny element dobrze zabezpieczonych przesyłek kurierskich i pocztowych czy też paczek przechowywanych w magazynach.
 
Praktyczne, tanie i uniwersalne taśmy pakowe do pakowania kartonów przydadzą się również w każdym gospodarstwie domowym i to nie tylko, jak było wspomniane wcześniej, podczas przeprowadzki. W końcu każdy z nas przynajmniej raz na jakiś czas wysyła różnego rodzaju paczki.
 
Odpowiednie taśmy pakowe samoprzylepne do klejenia kartonów to zatem konieczny zakup zarówno do firmy, jak i do domu.
Newsletter
Zapisz się i odbierz kod na 5% rabatu.

Zobacz rozporządzenie o ochronie danych osobowych RODO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium