• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Dlaczego taśmy pakowe z nadrukiem to dobre rozwiązanie? Dla kogo sprawdzą się najlepiej? 0
Dlaczego taśmy pakowe z nadrukiem to dobre rozwiązanie? Dla kogo sprawdzą się najlepiej?

Taśmy pakowe z nadrukiem stanowią doskonały przekaz informacyjny oraz dobrą prezencję danej przesyłki. Obok walorów estetycznych pozwalają także dobrze zabezpieczyć towar, zapewniając solidną i trwałą ochronę dla opakowania. Są dobrym rozwiązaniem w wielu przedsięwzięciach, gdzie odgrywają znakomitą rolę. Sprawdźmy, gdzie taśmy z nadrukiem zdobywają najwyższą popularność.

Taśmy pakowe z firmowym nadrukiem

Spis treści

Taśmy pakowe z logo firmy, to przede wszystkim taśmy z logo firmy. Są produktem wiodącym w każdym przedsiębiorstwie, gdzie regularnie wysyła się do klientów artykuły, które zamówili. Odpowiadają one w dużym stopniu za estetykę opakowania, którą stanowi kolorowy nadruk widniejący na taśmie. Jest to znakomita reklama firmy, która pozwala utrwalić jej wizerunek w świadomości odbiorcy.

Taśmy pakowe z firmowym nadrukiem, to nic innego jak promocja firmy. Jest to najprostszy, a jednocześnie najtańszy sposób na zdobycie większej rozpoznawalności wśród konsumentów. To także wzbudzenie zaufania do danej marki i chęci do utożsamiania się z nią.

Taśmy z nadrukiem widniejące na paczce mogą zawierać logo firmy i wszelkie dane o niej. W momencie, gdy wyrusza ona do odbiorcy, pokonuje długą drogę, gdzie stanowi doskonały nośnik informacji o firmie. Taka taśma z logo firmy wzbudza zainteresowanie i większość przechodząc obok, zwróci na nią uwagę.

Taśmy pakowe z nadrukiem – producent taśm

Taśmy pakowe z nadrukiem to doskonała promocja firmy, poprawa jej wizerunku i zwiększenia widoczności. Oprócz tych walorów stanowią one także dobre zabezpieczenie dla przesyłki. Dzięki odpowiedniej powłoce klejącej, są w stanie zapewnić niezawodną ochronę dla różnych powierzchni w każdych warunkach.

Taśmy z nadrukiem, jakie w swojej ofercie posiada Opak System to taśmy, których warstwa klejąca jest w postaci kleju akrylowego, hotmelt lub solvent. Każdy z nich ma inne właściwości dedykowane konkretnym strukturom czy warunkom. I tak:

  • Akryl, to mocny klej o dobrych parametrach czepnych. Lubi gładkie kartony i opakowania foliowe, gdzie doskonale łączy tego typu powierzchnie.

  • Hotmelt, czyli taśmy z nadrukiem na bazie kauczuku syntetycznego. To mocny klej, który sprawdzi się zarówno w niższych jak i wyższych temperaturach, na powierzchniach gładkich, foliowych, szklanych i plastikowych oraz w warunkach większej wilgotności.

  • Solvent natomiast, to klej wykonany z naturalnego kauczuku o doskonałych właściwościach klejących. Idealnie zabezpieczy lżejsze jak i cięższe przesyłki, nierówne powierzchnie, bądź też  szklane, plastikowe czy będące w postaci folii. Odporny na ciężkie warunki atmosferyczne, pozwoli długo cieszyć się trwałym spojeniem.

Nasze taśmy posiadają także odpowiednią ilość kolorów w nadruku (1,2,3). Klient sam może decydować o ich doborze. My wykonujemy projekt w oparciu o wytyczne, tak aby spełnić wszelkie oczekiwania zlecającego.

Dla kogo taśmy pakowe z nadrukiem?

Taśmy pakowe z nadrukiem, będą dobrym rozwiązaniem dla firm, które prowadzą sprzedaż wysyłkową. Paczka, na której znajduje się taśma z logo firmy to doskonały sposób na zwiększenie widoczności marki i wzbudzenie do niej zaufania.

Taśmy pakowe z firmowym nadrukiem sprawdzą się także przy mniejszych działalnościach. W sytuacji, gdzie nie dysponujemy odpowiednio dużym budżetem przeznaczonym na marketing, taka reklama firmy w postaci taśmy z nadrukiem, będzie idealnym rozwiązaniem.

Korzystajmy z mniejszych i tańszych, ale bardzo skutecznych form promocyjnych i małymi krokami zwiększajmy swoją widoczność w świecie biznesu.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium