• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Folia bąbelkowa, gdzie kupić? 0
Folia bąbelkowa, gdzie kupić?

Żaden inny produkt nie sprawdzi się tak doskonale podczas przeprowadzki czy też przygotowywania przesyłek do transportu jak folia bąbelkowa. To ona zapewnia niemal stuprocentowe zabezpieczenie kruchych przedmiotów, szczególnie wrażliwych na wstrząsy, uderzenia oraz inne wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Gdzie kupić najlepszej jakości folię bąbelkową? Oczywiście w OpakSystem!

Folia bąbelkowa, gdzie kupić?

Folia bąbelkowa, nazywana również pęcherzykową, to obecnie podstawowe narzędzia pracy w wielu gałęziach przemysłu oraz branżach związanych z transportem, logistyką, handlem oraz usługami. Wykorzystany do jej produkcji polietylen to w zasadzie naturalny materiał, nie zawierający żadnych niebezpiecznych substancji chemicznych i co najważniejsze można go poddać pełnemu recyklingowi.

Bąbelki polietylenowe – same zalety, wad nie stwierdzono!

Polietylen to materiał bezzapachowy, wodoodporny oraz paroszczelny, który świetnie izoluje zapakowany przedmiot od kurzu, pyłu oraz innego rodzaju brudy, który mógłby negatywnie oddziaływać na transportowany towar. Dobrej jakości folia bąbelkowa do pakowania wyposażona w pęcherzyki powietrza to doskonały termoizolator, zapewniający stałą temperaturę przedmiotu, a dzięki swojej kleistości polietylen ściśle przylega do przewożonego towaru, stając się jego trudną do sforsowania powłoką ochronną.

Gdzie kupić folię bąbelkową?

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele podmiotów oferujących zajmujących się produkcją oraz dystrybucją folii bąbelkowej. Oczywiście, można ją kupić w tradycyjny sposób, udając się do sklepu stacjonarnego, jednak najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem będzie zlecenia zamówienia na produkt w sklepie internetowym Opak-System.

Folia pęcherzykowa to produkt o specjalistycznym przeznaczeniu, dlatego też jej parametry oraz jakość wykonania muszą być jak najlepszej jakości. Musi być mocna, odporna na rozdarcia i zagniecenia, a także zapewniać odpowiednie właściwości antystatyczne. Nic lepiej nie zabezpieczy urządzeń elektroniki użytkowej (np. komputery, monitory, tablety, aparaty fotograficzne, telefony komórkowe), szkła czy dzieł sztuki jak koperta z folią bąbelkową.

Koperty bąbelkowe - rozmiary

Wybierając rozmiary kopert bąbelkowych należy kierować się podanymi rozmiarami wewnętrznymi tego rodzaju opakowań.

Standardowo kopertom bąbelkowym nadaje się następujące oznaczenia: A11, B12, C13, D14, E15, F16, G17, H18, I19, K20 oraz CD23.

Kupując folię drogą online, możesz złożyć zamówienie na dowolną jej ilość z dostawą do swojego domu. Również ceny folii bąbelkowej są bardzo często niższe przy zamówieniach internetowych niż ma to miejsce w tradycyjnej formie sprzedaży. Sprawdź w ofercie opaksystem.pl!

Cały świat pakuje w folię bąbelkową!

Bezsprzecznie folia bąbelkowa posiadająca zarówno duży, jak i mały bąbel to obecnie jedna z najpopularniejszych metod pakowania produktów na całym świecie. Jest nie tylko tania, ale i niezawodna w zabezpieczaniu towaru, zwłaszcza tego najbardziej delikatnego, wymagającego szczególnego traktowania podczas transportu. Folia pęcherzykowa to nie tylko pełna ochrona przedmiotu, ale i optymalne oraz bezpieczne rozwiązanie dla środowiska naturalnego.

Komentarze do wpisu (0)

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium