• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Taśmy pakowe Molta 1
Taśmy pakowe Molta

Taśmy Molta - nowość na polskim rynku

Spis treści

Odpowiednie zabezpieczenie paczek, kartonów oraz innych ładunków na czas transportu lub przechowywania jest niezwykle istotne w wielu branżach współczesnej gospodarki, pozwalając przy tym na ograniczenie ryzyka ich uszkodzenia. Jest to szczególnie ważne w trudnych warunkach, jakimi charakteryzuje się na przykład branża chłodnicza. Dzięki taśmom Molta, będącym nowością na polskim rynku, bezpieczne i mocne zabezpieczenie paczek, kartonów czy też folii jest teraz możliwe, nawet w najbardziej wymagających warunkach otoczenia.

Taśmy wytrzymałe, skuteczne i użyteczne

Taśmy pakowe Molta to nowy, innowacyjny produkt na polskim rynku służący do bezpiecznego zaklejania paczek, kartonów, folii, itp., który doskonale sprawdzi się zarówno w branży e-commerce, jak i w wymagającej branży chłodniczej. Taśmy pakowe cechują się bardzo dobrą wytrzymałością, szerokim zastosowaniem oraz niezwykłą skutecznością klejenia.

W taśmach pakowych Molta wykorzystano doskonały zestaw substancji klejących, dzięki czemu zapewniają one bezpieczny transport paczek, przesyłek czy też kartonów. Pamiętajmy, że przyklejanie to proces łączenia dwóch powierzchni, podczas którego na przynajmniej jedną z nich działają siły adhezyjne w procesie wnikania w drobne nierówności na powierzchni danego materiału oraz siły kohezyjne, które odpowiadają za późniejsze trzymanie się taśmy.

Taśmy pakowe Molta STANDARD i SOLVENTA

Dostępne są dwa podstawowe rodzaje taśm Molta, które można wykorzystać w zależności od konkretnych potrzeb. Pierwszy z nich to taśma STANDARD wyposażona w najwyższej jakości klej akrylowy o doskonałych właściwościach klejących. Transparentna taśma pakowa MOLTA akryl sprawdzi się idealnie w zabezpieczeniu paczek, kartonów oraz folii przeznaczonych do transportu. Klej akrylowy jest odporny na starzenie oraz promieniowanie UV. Może być on wykorzystywany w szerokim zakresie temperatur od + 50 do – 10 stopni Celsjusza.

Drugi rodzaj nowoczesnych taśm Molta to taśmy SOLVENTA, które okażą się niezbędne szczególnie w branży chłodniczej. Taśmy SOLVENTA zostały wyposażone w klej kauczukowy, który jest odporny na niskie temperatury, zapewniając jednocześnie bardzo dobrą kleistość do każdego materiału. Klej kauczukowy doskonale sprawdza się w szerokim zakresie temperatur, od – 10 do nawet + 60 stopni Celsjusza. Tego rodzaju klej jest stabilny chemicznie, co przekłada się na jego długi okres przydatności oraz trwałe połączenie klejone.

W zależności od branży i celów

Taśmy pakowe Molta to wyjątkowe produkty o bardzo szerokim zastosowaniu, które, dzięki swym bardzo dobrym właściwościom, doskonale zabezpieczą towar nawet w najtrudniejszych warunkach otoczenia. W klasycznych przesyłkach i transportach sprawdzi się przede wszystkim taśma Molta STANDARD, natomiast w transporcie w trudnych warunkach niezastąpiona okaże się taśma SOLVENTA.

Komentarze do wpisu (1)

27 sierpnia 2019

Taśmy pakowej używam od dawna. Z racji tego, że prowadzę sklep internetowy, codziennie zużywam kilka rolek do zaklejania różnej wielkości kartonów. Taśmę Molta polecił mi znajomy magazynier i muszę przyznać, że to jedna z lepszych taśm jakie do tej pory wypróbowałem. Świetny produkt i bardzo fajny wpis. Brawo!

Kategorie blog
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium