• (+48) 504 152 907 

  • biuro@opaksystem.pl

Konto Przechowalnia
do kasy suma: 0,00 zł
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Belownica V-Press 818 plus Belownica V-Press 818 plus
Producent: HSM
Cena:

67 957,50 zł

Cena netto: 55 250,00 zł

szt.
zobacz więcej
Belownica V-Press 605 Belownica V-Press 605
Producent: HSM
Cena:

34 378,50 zł

Cena netto: 27 950,00 zł

szt.
zobacz więcej
Belownica V-Press 504 z automatycznym wyrzutnikiem Belownica V-Press 504 z automatycznym wyrzutnikiem
Producent: HSM
Cena:

29 643,00 zł

Cena netto: 24 100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Belownica V-Press 503 Belownica V-Press 503
Producent: HSM
Cena:

20 664,00 zł

Cena netto: 16 800,00 zł

szt.
zobacz więcej

Belownice do folii i kartonu – profesjonalne urządzenia do belowania

 W ofercie naszej hurtowni znajdziesz wysokiej klasy belownice do kartonu i folii. Urządzenia te przydadzą się wszędzie tam, gdzie generowanych jest dużo kartonowych i foliowych odpadów opakowaniowych. To doskonale rozwiązanie dla hurtowni, dużych sklepów, a także każdej innej firmy, do której wiele towarów dostarczanych jest w foliowych opakowaniach oraz w kartonowych pudełkach. Niezależnie od branży, w której działasz, prasa do odpadów tego typu pomoże Ci zoptymalizować proces gospodarowania nimi, co przełoży się na spore oszczędności dla Twojej firmy. Belowanie to zatem idealny sposób na redukcję kosztów związanych przechowywaniem, a także wywozem przeznaczonych do recyklingu kartonów i folii. A to niejedyne korzyści płynące z korzystania z tego rozwiązania.

Co to jest belownica do odpadów i jak działa?

Belownica do makulatury, kartonu i folii to profesjonalne urządzenie zmniejszające objętość odpadów, dzięki ich belowaniu, a więc prasowaniu w bele. Poddane temu procesowi, maksymalnie sprasowane elementy kartonowych pudeł czy foliowych opakowań zajmują znacznie mniej miejsca niż wcześniej. Przykładowo objętość folii belowice potrafią zmniejszyć nawet o 90%. Jak dokładnie działają te urządzenia do belowania? Niezależnie od rodzaju, wielkości czy też modelu, ogólne zasady działania prasy do odpadów opierają się na tym samym. Po umieszczeniu w komorze belownicy niepotrzebnych kartonów, makulatury czy folii, rozpoczyna się prasowanie. Stanowiąca część belownicy płyta prasująca, działając z ogromną siłą na materiał odpadowy, zgniata go. Proces ten trwa do momentu, aż kartony czy folie zostaną maksymalnie sprasowane. Wtedy to z komory wyrzucane są gotowe bele.

Belownica do makulatury, kartonu, folii – korzyści z tego rozwiązania

Zdecydowanie się na belownicę niesie za sobą szereg korzyści. Dla każdego przedsiębiorcy na pierwszy plan wysuwa się w tym kontekście z pewnością ograniczenie firmowych wydatków, o czym wspominaliśmy już wyżej. Zbelowane odpady zajmują mniej miejsca, mogą być zatem wywożone z terenu Twojej firmy z mniejszą częstotliwością, co spowoduje zarówno redukcję kosztów magazynowania odpadów, jak i związanych z ich transportem. Zmniejszenie ilości składowanych odpadów, poza oszczędnościami finansowymi, pozwoli Ci też wydajniej wykorzystać przestrzeń magazynową. Efektywne jej zagospodarowanie przełoży się na lepsze funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa. Korzystanie z belownicy i zminimalizowanie dzięki niej liczby kursów z odpadami przeznaczonymi do wywozu, przyczyni się także do usprawnienia logistyki firmy. Wreszcie belownica do folii i kartonu to także wygoda i oszczędność czasu tak dla Ciebie, jak i dla pracowników Twojego przedsiębiorstwa.

Belownice do kartonu i folii od Opak-System

Opak-System stale poszerza swój asortyment nie tylko o materiały opakowaniowe, ale i o urządzenia służące do pakowania czy też, tak jak belownice, przeznaczone do obróbki kartonowych i foliowych odpadów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że efektywna gospodarka odpadami to jeden z priorytetów nowoczesnej firmy. W naszej ofercie dostępne są zarówno klasyczne prasy do odpadów, jak belownice z automatycznym wyrzutnikiem. Każda z nich spełnia rygorystyczne normy europejskie, gwarantując obsługującym ja pracownikom, a także wszystkim znajdującym się w pobliżu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zapoznaj się z naszą ofertą na belownice już dziś, zapraszamy do kontaktu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium